17

سنندج

 
116

سقز

 
16

قروه

 
34

بیجار

 
14

دهگلان

 
7

مریوان

 
5

سروآباد

 
1

بانه

 
23

کامیاران

 
19

دیواندره

 
شهرستان ها   

نمایش وبلاگهای بیجار نمایش وبلاگهای قروه نمایش وبلاگهای دهگلان نمایش وبلاگهای کامیاران نمایش وبلاگهای سنندج نمایش وبلاگهای سروآباد نمایش وبلاگهای مریوان نمایش وبلاگهای دیواندره نمایش وبلاگهای بانه نمایش وبلاگهای سقز
   نظرسنجی
به نظر شمااولویت اقتصادی ایران بعد از اجرای توافق کدام است؟
 

ورود سرمایه گذاری خارجی : (21 رای)

15.7%

عمل در چهارچوب اقتصاد مقاومتی : (98 رای)

73.1%

کوچک سازی دولت و تقویت بخش خصوصی : (15 رای)

11.2%
   عضویت در خبرنامه
نام :
عضویت
Loading

 


   گفتگو با وبلاگ نویسان

    ثمره شهادت شیخ نمر و تداوم روح بیداری اسلامی درحجاز

گروه : سیاسی | ارسالی از : کردستان وبدوشنبه 21 دی 1394 | بازدید ها : 1051 | کد مطلب : 3298
Post Image

نهال اسلام عزیز با خون شهدا آبیاری شد، رشد کرد و بالنده گردید و اینک درختی تنومند است که اصلها ثابت و فرعها فی السّما میباشد اهداف بزرگ با ریختن خون آدمهای بزرگ به بار می نشیند و خون مظلومین حق گو و حق جوی عالم باعث سرنگونی و ریشه کن شدن ظلمت و شرارت میشود.

به نقل از وبلاگ مقاومت وبیداری:

بسم الله القاصم الجبّارین و من قتل مظلوما فقد جعلنا لولیه سلطانا(سوره اسراء آیه 33)

ثمره شهادت شیخ نمر و تداوم روح بیداری اسلامی درحجاز

شهادت، جایگاه برتر اولیای خاص و مقربان ویژه الهی و آرزوی دلیر مردان خدایی است و کمترین پاداش جاودانه و الهی است که نصیب مردان خدایی می شود؛در سال‌های قبل از پیروزی انقلاب شهادت حاج مصطفی خمینی باعث شد شور مضاعفی در ملت مسلمان و انقلابی ایران ایجاد شود و جرقه‌های انقلاب اسلامی را در آن برهه شعله‌ورتر کرد. ‌امروز نیز ترورهایی نظیر شهادت شیخ نمر در عربستان و موارد مشابهی که در نیجریه و دیگر کشورهای اسلامی اتفاق می‌افتد باعث فراگیر شدن حرکت‌های انقلابی و بیداری اسلامی خواهد شد.

استکبار جهانی در گذشته به صورت مستقیم با مخالفانش وارد جنگ می‌شد اما امروز با استفاده از نایبانی نابینا مانند آل‌سعود خبیث و گروه‌های تکفیری وهابی؛ جنگ‌ها و ترورهای نیابتی راه انداخته اند تابه اهداف پلید خود دست یابد.لذاامروز دو دولت بی ماهیت( آل سعود و آل خلیفه)، امتداد راهبردی نظام استکبار در منطقه هستند که مأموریت نظام استکباری را در منطقه انجام می‌دهند که وظیفه اصلی‌شان این است که نگذارند بیداری اسلامی در منطقه شکل بگیرد.

هنوز داغ دلمان از جنایت های قوم ابولهب در منا و یمن و مظلومیت شیخ زکزاکی و کشتار بی رحمانه شیعیان نیجریه آرام نگشته بود که خبر شهادت آیت الله نمر(رهبر جنبش بیداری اسلامی شرق عربستان)، قلب هایمان را مالامال از غم و اندوه و کینه و نفرت مضاعف از ایادی نحس کفر و استکبار نمود.شهادت شیخ نمر به دست رژیم دژخیم و متخاصم و خائن آل سعود بار دیگر ضعف و خواری این دولت خونخوار را نشان داد. جنایات امویان زمان مانند کشتار حجاج در سال ۱۳۶۶، قتل عام مردم بیگناه در یمن و بحرین و فاجعه امسال منا و اکنون با به شهادت رساندن آیت الله شیخ نمر رهبر شیعیان درعربستان، راه را برای جنایات خود هموارتر می کنند؛ اما بنابر فرموده رهبر معظم انقلاب، بیداری اسلام سرکوب شدنی نیست.

غاصبان زمان بدانند که بیداری اسلامی در منطقه شکل گرفته و ملت‌ها پیام بیداری اسلامی را دریافت کردند و با کشته شدن شیخ نمرها و زکزاکی‌ها، بیداری اسلامی متوقف نمی‌شود.آنروز لشکر یزید تصور می‌کردند عاشورا، مرگ عاشوراییان است در حالی که تولد عاشوراییان بود. امروز ما نیز روز شهادت نمر را روز تولد نمر می‌دانیم.هر قطره خون این شهید والامقام و سایرشهدای دیگر منجر به بیداری، آگاهی روزافزون و بصیرت افزایی امت اسلامی خواهد شد. از هر قطره خون این شهيد صدها «نمر» متولد خواهد شد که بنیان ظلم و بیداد ظالمان زمان را از بیخ و بن برخواهد کند.

جبهه مشترک آمریکایی ـ صهیونیستی و آل سعود، به خوبی باید بداند که ریختن این گونه خون های پاک و مطهر، باعث گسترش چشمگیر بیداری اسلامی و رشد سریع تر معارف حقیقی اسلام ناب محمدی(ص) و موجب نابودی و سرنگونی هرچه زودتر آنان خواهد شد.آنان باید بدانند که بنای عالم بر این نیست که ظالمان به ستم خود ادامه دهند و خون شهدا به هدر برود، قطعا خون‌های مطهر این شهدا، دل‌های مسلمانان را به هم نزدیک کرده و زمینه سقوط دولت‌های استکباری را فراهم می‌کند.

علمای مجاهد در هرعصری و برای هر نسلی پیام آورحقیقت بودهاند ودر این مسیر با جانفشانی ازآرمان های ارزشی و دینی خود صیانت کرده اند. به راستی گناه آیت الله شیخ محمدباقرنمر چه بود؟ به کدامین گناه کشته شد؟ آیا با برخوردهای حذفی، خشن، یکسونگر و مطلق نگر می توان جلو رشد، آگاهی و بیداری ملتهای مسلمان را گرفت و با چنین اقداماتی راه مبارزه را بست.منطق استکبار جهانی ،کور و باطل است و مدعیان حقوق بشرکه علنا ناقض حقوق بشرند نمی توانند با ظلم وجود حاکمیت جهان را داشته باشند.

اتفاقات و رویدادهای ظالمانه استکبارکه نوعا با سانسورخبری بنگاهای خبری دنیانیز مواجهه است ضرورت هشیاری و بیداری  هنرمندان و نخبگان را در ایفای رسالت واقعی خود که انتقال پیام مظلومان و آزادیخواهان است دو چندان می کند زبان هنر،زبان مشترک و فهم جهانی است و استفاده از ظرفیتهای هنری و هنرمندانه در دفاع از مظلومیت شیعه و جنایتهای استکبارانه جهانی می تواند در بیداری وجدان ها و لزوم هشیاری ملتها در برابر فزون طلبی ها بسیار تاثیر گذارباشد. خون آیت الله شیخ نمر،باعث حیات مجدد نهضت بیداری اسلامی است و شهادت او گواه صادقی بر مظلومیت و حقانیت مکتب شیعه است.

کشورهای مدعی حقوق بشر در برابر این واقعه‌ تلخ سکوت کرده‌اند و کسانی که دم از دموکراسی می زنند در برابر نقض آشکار حقوق بشر، واکنشی از خود نشان ندادند.به دنبال گسترش بیداری اسلامی در کشورهای منطقه، روز به روز شاهد هستیم که دموکراسی دروغین برخی کشورهای منطقه، چهره واقعی خود را نمایان می کند و مردم این کشورها با رهبری روحانیت و بر محور اسلام، در تلاشند تا حکومتی اسلامی را جایگزین حکومت های استبدادی و ظالمانه کنند.ریخته شدن خون مردمان و بویژه عالمان بی گناه، این حرکت مردمی را شدت بخشیده و به زودی شاهد زوال حکومت های ظالم خواهیم بود، خون های ریخته شده از دامان این ظالمان پاک نشده و شهدایی همچون شیخ نمر هیچگاه نمی میرند.

«بدون تردید خون به ناحق ریخته این شهید مظلوم به سرعت اثر خواهد کرد و دست انتقام الهی گریبان سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت.این عالمِ مظلوم نه مردم را به حرکت مسلحانه تشویق می‌کرد و نه به صورت پنهانی اقدام به توطئه کرده بود، بلکه تنها کار او، انتقاد علنی و امر به معروف و نهی از منکرِ برخاسته از تعصب و غیرت دینی بود.»رهبر معظم انقلاب(13/10/94)

شهادت این عالم ورهبر بزرگ ومبارز نستوه باعث مشتعل شدن بيداري اسلامي در عربستان خواهد شد؛ رژیم سفاک ؛پوسیده و فرتوت آل سعود باید بداند که با بی‌ تدبیری و بی‌مسئولیتی خود ، اضمحلال خود را کلید زده و زمینه ساز گسترش و فراگیری جنبش آزادی خواهی و ترویج اسلام ناب محمدی و تفکر شیعه در شبه جزیره حجاز را فراهم کرده است,شهادت شیخ نمر و یارانش روحی تازه در کالبد خیزش و بیداری اسلامی عربستان و منطقه ایجاد خواهد کرد و قطعاً رژیم آل سعود توان ایستادگی در مقابل آن را نخواهد داشت.

در حالي که اسلام همواره مسلمين جهان را به وحدت و همبستگي با يکديگر و دفاع از مظلومين و مستضعفين دنيا و نيز پرهيز از خشونت و جنگ‌طلبي و رفتار مسالمت آميز با ديگران، توصيه نموده ، حکام مجنون آل‌سعود تلاش دارد تا با قدرت زر و  تزوير و هر نوع ابزار  ديگري، افکار و اعتقادات کاذب و متحجرانه و رفتارهاي جاهلانه و غيرانساني خود را به دولت‌ها و ملت‌هاي مسلمان جهان تحميل نمايند؛رفتارهاي خصمانه و گستاخانه‌ حکام جاه‌طلب سعودي علیه بشریت  نشان مي‌دهد که آنها حاضرند، براي حفظ تاج و تخت و موقعيت خود، نه‌تنها مردم ديگر کشورها را در يک جنگ مستقيم و يا نيابتي قرباني مطامع خويش نمايند، بلکه از قرباني کردن هم‌کيشان و حتي هموطنان خود نیز،ابايي نداشته باشند.اکنون منطقه در شرایط سختی قرار دارد و کشورها باید از خصومت ناشی از فرقه‌گرایی و سلطه‌طلبی و یا سلطه‌جویی طرف غربی یا شرقی به دور باشد.لذا در شرایط کنونی حفظ وحدت بین امت اسلامی برای دفع فتنه‌های استکبار جهانی و صهیونیسم غاصب، حکومت سرسپرده عربستان که داعیه برقراری احکام شرع اسلام را دارد، بر همه لازم است.


و سیعلم الذین ظلمو ای منقلب ینقلبون (شعرا، 227)

اشتراک گذاری این مطلب :

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردستان وب نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
ایمیل *
نظر

کد امنیتی
 
   

   مـطالـب

   حمایت از ما
کردستان وب
   تبلیغات

ADS

ADS

ADS

   آمار بازدیدکنندگان