17

سنندج

 
116

سقز

 
16

قروه

 
34

بیجار

 
14

دهگلان

 
7

مریوان

 
5

سروآباد

 
1

بانه

 
23

کامیاران

 
19

دیواندره

 
شهرستان ها   

نمایش وبلاگهای بیجار نمایش وبلاگهای قروه نمایش وبلاگهای دهگلان نمایش وبلاگهای کامیاران نمایش وبلاگهای سنندج نمایش وبلاگهای سروآباد نمایش وبلاگهای مریوان نمایش وبلاگهای دیواندره نمایش وبلاگهای بانه نمایش وبلاگهای سقز
   نظرسنجی
به نظر شمااولویت اقتصادی ایران بعد از اجرای توافق کدام است؟
 

ورود سرمایه گذاری خارجی : (21 رای)

15.7%

عمل در چهارچوب اقتصاد مقاومتی : (98 رای)

73.1%

کوچک سازی دولت و تقویت بخش خصوصی : (15 رای)

11.2%
   عضویت در خبرنامه
نام :
عضویت
Loading

 


   گفتگو با وبلاگ نویسان

    وحدت؛ خروجی تحقق همدلی وهمزبانی

گروه : اجتماعی | ارسالی از : کردستان وبجمعه 18 دی 1394 | بازدید ها : 1209 | کد مطلب : 3290
Post Image

نامگذاری امسال با عنوان دولت و ملت، همدلی و همزبانی به این دلیل است که هر دو مکمل یکدیگرند و همدلی و همزبانی امری حکیمانه و مدبرانه از سوی رهبر معظم انقلاب بود این نامگذاری نیز نشأت گرفته از آینده‌نگری، تدبیر و مدیریت عالی رهبر انقلاب اسلامی است.لذااطلاع‌رسانی در ایجاد همدلی و همزبانی موثر است و در این جهت باید کارشناسان و نخبگان رو‌ش‌ها و سازوکارهای دستیابی به همدلی و همزبانی را تبیین کنند تا این موضوع تنها به صورت شعاری مطرح نشود.

به نقل از وبلاگ همدلی وهمزبانی:

شعار دولت و ملت، همدلی و همزبانی که از سوی رهبر معظم انقلاب برای سال 94 انتخاب شده است در واقع روند حرکتی بخش های مختلف کشور را جهت دهی می کند.شعار «دولت و ملت، همدلی و همزبانی»، رشد و تعالی جامعه انقلابی را در سایه سار مدیریت رهبری فرزانه به همراه خواهد داشت تا از این طریق بر مشکلات فایق آمده و بتوانیم با اقتدار به مسیر ترسیم شده از سوی امام راحل ادامه دهیم. همان چیزی که رمز موفقیت رسول خدا(ص) در شکل گیری جامعه اسلامی و مقابله با دشمنان زیاده خواه عصر و زمان خود بود، چرا که پیامبر اسلام(ص) با شعار «إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ إِخْوَةٌ» دل های بیگانه را آشنا و قلب های تاریک را منور ساخت و همزبانی و همدلی را محور حرکت سیاسی و دینی خود قرار داد.

وحدت مردم و مسؤولان رمز تداوم و تثبیت انقلاب است و هر چه اتحاد و همدلی بین ملت و دولت بیشتر باشد اقدامات موثر و بهتری محقق خواهد شد. لذاهمدلی و همزبانی دولت و ملت ضروری ترین نیاز کشور در حوزه های مختلف است و بی شک این همدلی و همزبانی کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به سوی پیشرفت و ترقی هدایت کرده و اقتدار نظام را رقم خواهد زد.خروجی همدلی و همزبانی درک مشترک و شناخت درست از انتظارات است؛ البته باید این انتظارات و نیازها واقع‌بینانه مطرح شود.

لذاهمدلی و همزبانی میان ملت و دولت تنها زمانی محقق می شود که رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی نصب‌العین دولتمردان باشد، چراکه مردم ولایت‌مداری خود را قبلا ثابت کرده‌اند.یکی از مولفه های تحقق همدلی و همزبانی وجود اعتماد بین دولت و ملت است و تا زماینکه بین مردم و مسئولان اعتماد نباشد این شعار محقق نخواهد شد.اگر دولت و ملت برای تحقق خواست و اراده کشور و انقلاب با همدلی و وحدت حرکت کنند، ایران اسلامی ازتوطئه های اقتصادی و فرهنگی و سیاسی دشمنان ضربه نخواهد دید و محکم و استوار در برابر همه تهدیدات ایستادگی خواهد کرد. با اتحاد و همدلی، هم دولت می‌تواند وظیفه خدمت‌گذاری خود را به نحو احسن اجرا کند و هم ملت پشتوانه خوبی برای دولت در اجرای سیاست‌های کلی نظام خواهد بود.

امروز که جامعه دینی و اسلامی ما آماج کینه توزی ها و بد اخلاقی های دشمنان قسم خورده این نظام قرار گرفته است، تنها رمز پیروزی در تمام عرصه های سیاسی و مقابله با همه هجمه های غیر اخلاقی، همزبانی و همدلی امت با ولایت و دولت است. شعار دولت و ملت، همدلی و همزبانی که از سوی رهبر معظم انقلاب انتخاب شده است، مانند سدی عظیم است که قدرت مانور همه دشمنان را در هم خواهد شکست و سر بلندی و اقتدار ایران اسلامی را محقق خواهد ساخت.

شکی نیست که اگر «هم‌دلی و هم‌زبانی» جای خود را به «نفرت و جدایی» داد، نتیجه‌اش عدم پیشرفت کشور و حل‌نشدن مشکلات آن خواهد بود. رهبر حکیم انقلاب در دوران تصدی تمام دولت‌ها قصد و هدفشان -صرفنظر از گرایشات و سلایق آن دولت- به جلو بردن انقلاب و تحقق اهداف بلند آن بوده است. آ‌ن‌چه که می‌تواند کشور را در تمام عرصه‌ها به پیش ببرد و وجهه‌ی آن را در مقابل چشم دیگران، مستحکم و پابرجا نشان دهد همین اتحاد و همدلی است که در شعار نوروزی رهبر معظم انقلاب، به وضوح قابل مشاهده است.

اشتراک گذاری این مطلب :

نظرات :

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردستان وب نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
ایمیل *
نظر

کد امنیتی
 
   

   مـطالـب

   حمایت از ما
کردستان وب
   تبلیغات

ADS

ADS

ADS

   آمار بازدیدکنندگان