17

سنندج

 
116

سقز

 
16

قروه

 
34

بیجار

 
14

دهگلان

 
7

مریوان

 
5

سروآباد

 
1

بانه

 
23

کامیاران

 
19

دیواندره

 
شهرستان ها   

نمایش وبلاگهای بیجار نمایش وبلاگهای قروه نمایش وبلاگهای دهگلان نمایش وبلاگهای کامیاران نمایش وبلاگهای سنندج نمایش وبلاگهای سروآباد نمایش وبلاگهای مریوان نمایش وبلاگهای دیواندره نمایش وبلاگهای بانه نمایش وبلاگهای سقز
   نظرسنجی
به نظر شمااولویت اقتصادی ایران بعد از اجرای توافق کدام است؟
 

ورود سرمایه گذاری خارجی : (21 رای)

15.7%

عمل در چهارچوب اقتصاد مقاومتی : (98 رای)

73.1%

کوچک سازی دولت و تقویت بخش خصوصی : (15 رای)

11.2%
   عضویت در خبرنامه
نام :
عضویت
Loading

 


   گفتگو با وبلاگ نویسان

    13 آبان آزمون بزرگی در جهت استکبار ستیزی

گروه : اجتماعی | ارسالی از : یاوران آفتابچهارشنبه 13 آبان 1394 | بازدید ها : 907 | کد مطلب : 3188
Post Image

بار دیگر در آستانه روزی حساس و تاریخی قرار گرفته‌ایم. روزی که مصداق پایداری ملت فداکار و جوانان رشید و انقلابی ایران اسلامی در مقابله با قدرت‌های مادی و شیطانی عالم با تکیه بر قدرت ایمان و قدرت رهبری دینی است.که دانشجویانش ، به پیروی از پیر جماران، دیوارهای بلند و پوشالی استکبار را فرو ریختند و زیبنده ترین درفش شجاعت را برافراشتند.

به نقل از وبلاگ یاوران آفتاب:

بعد از روشنگریها و هشدارهاي جدي رهبر انقلاب، "مساله نفوذ" به دغدغه‌اي ميان کارشناسان و صاحبنظران سياسي تبديل شده است. نظام سلطه براي نفوذ در کشورها و در حوزه هاي مختلف آنها نيازمند استفاده از نيروهايي از درون همان کشورها است و به اين منظور به حلقه سازي و در مراحل بعد به جريان سازي نفوذ اقدام مي نمايندکه نتيجه آن استحاله نظام و اسلام است، دشمن در جهت اول مي‌خواهد توسط ایادی خود  در اردوگاههای دخلی چهره اين نظام را به استحاله بکشاند؛دشمن در جهت دوم مي‌خواهد باورهاي انقلابي و مسئله ايثار، شهادت و ولايت‌ از بين برود که در نهایت منجر به دوقطبی شدن جامعه وتکمیل پازل  وپیاده سازی نقش های  شوم دشمن می گردد.

دشمن قصد دارد در لباس مبدل واز گلوگاههای مختلف همچون فرهنگ، سیاست؛اقتصاد و حتی علم وارد حریم جامعه شود، در آن زمان است که برخی ها  فریب خورده و طعمه این گرگ می شوند.به دليل روحيه نفاق آلود نفوذ و پيچيدگي رفتار آن، فهم و شناسايي خط نفوذ براي عامه مردم کمي سخت است، چرا که نفوذ در قالبي زيبا و با ظاهر موجه در مقام دفاع از مردم سخن مي گويد و خود را پيگير مطالبات مردم نشان مي دهد و به دليل نفاقي که دارد خود را هماهنگ با ارزش ها و آرمان هاي جامعه مي شناساند.

در آستانه روز سيزدهم آبان، روز ملي مبارزه با استکبار جهاني قرار داريم.در حال حاضر در شرايطي هستيم که رويارويي استکبار پيچيده‌تر و شديدتر شده است، البته از همان پيروزي انقلاب هم کساني بودند که الهام‌بخش مبارزه با استکبار بودند و در مقابل، افرادي هم بودند که هرگاه امام بحث مبارزه با استکبار را مطرح مي‌کردند به ايشان توصيه مي‌کردند: "ما نمي‌توانيم با همه دنيا بجنگيم" و آن زمان هم از نرمش‌ دم مي‌زدند که اين قبيل افراد، امروز نيز وجود دارند.

مبنای اصلی مبارزه با استکبار جهانی نشات گرفته از قیام سرخ عاشوراست و در این مسیر باید راه آزاد اندیشی و آزادی خواهی واقعی را به جهانیان نشان داد.در روزگار ما، امریکا تبدیل شده به سمبل استکبار. یعنی جوری شده که امریکا همان استکبار است و استکبار همان امریکا و مادامي که استکبار است، ستيز با آن هم است. دنيا محل نزاع دائمي خير و شر است؛ لذا جريان حق و باطل يک جريان هميشگي است وتجربه چند دهه  گذشته نشان داده است که دوره استکبارستيزي نه تنها پايان نيافته است بلکه مي بايست با اقتداري بیشتر از قبل پيگيري و ادامه يابد.بحث استکبارستیزی یکی از انقلابی‌ترین اصول ماست که؛ پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به مثابه یکی از آموزه‌ها و دکترین‌های انقلاب مطرح شده که این اعتقاد برگرفته از مکتب پویای عاشورای حسینی  است ،چرا که، این اصل، راه جهاد و شهادت را زنده نگه می‌دارد و سبب می‌شود جمهوری اسلامی ایران در مقابل استکبار تمکین نکند.

 13 آبان 58 حماسه‌اي بود که  در آن دانشجویان انقلابی در اقدامی انقلابی و با پشتیبانی پیر جماران انقلاب دوم را رقم زدند تا روزنه نفوذ استکبار از لانه‌اي در دل نظام اسلامي، کور شود؛اینروز به عنوان نقطه طلايي شکست هيمنه غول استکبار دوران در حافظه تاريخ انقلاب شکل گرفت,این روز؛ روز مبارزه با استکبار است و بايد دشمني و خصومتمان را با استکبار نشان دهيم که بيشتر از قبل برجام خواهد بود، بر اين اساس 13 آبان امسال تفاوت‌‌هايي دارد و علاوه بر حضور دانش‌آموزان، بايد ديگر اقشار جامعه اعم از زن و مرد در اين راهپيمايي شرکت و آمريکا را نااميد کنند.سيزدهم آبان بهترين وکم‌نظيرترين فرصت است براي اينکه بتوانيم پيام جهاني استکبارستيزي و پيام حسيني و حق‌طلبي انقلاب را در جهان مطرح کنيم.

چرا مرگ برآمریکا

13یوم الله آبان 58 یا به تعبیر امام راحل(ره)، انقلاب دوم(چراکه در انقلاب اول شعار "مرگ بر شاه" را عملی کردیم و دراین حرکت شعار "مرگ بر امریکا "را محقق نمودیم و این روز سرنوشت ساز به جهت دربرداشتن این دو بعد ، یک نقطه عطف تاریخ است)، همواره یادآور طنین‌انداز شدن گلبانگ «مرگ بر آمریکا» در اذهان ایرانیان است.امروز اولين چيزي که دشمن دنبال مي‌کند خاموش کردن همین شعار است ، اين مطالبه آنها در ادبيات سياسي مسئولين آمريکا به وفور شنيده مي‌شود.تا جائیکه اقای اوباما اين کلام را در سازمان ملل تکرار مي‌کند.چرا که آنها بر اين باورند که مي‌توانند در تعاملات رسمي اين شعارها را کاهش دهند ؛غافل از اینکه استکبار باید بداند که مرگ بر آمريکا يعني:

-تلاش براي زنده نگهداشتن دستاوردهاي عزتمندانه انقلاب اسلامي وهويت ديني
-حفظ هويت فرهنگي جوانان ايران اسلامي
- استحکام پايگاههاي مقاومت اسلامي در جهان اسلام علي الخصوص خاورميانه
-اقتصاد مقاومتي و رشد اقتصادي کشور
-انسجام ملي براي دفاع همه جانبه
-تلاش براي توليد علم و کاهش فاصله طبقاتي
-گسترش رضايت ملي براي حرکت جمعي
- اجراي کامل ايران ۱۴۴۴ مطابق چشم انداز ۲۴ ساله

شعار صلح‌طلبی اگرچه زیباست، اما برای تحقق آن باید ریشه‌های ظلم و ستم را سوزاند تا صلح واقعی در جهان گسترانیده شود. برای همین است که امروز یک شعار به‌نحوی گسترش یافته است که همه‌ی ملت‌های آزادی‌خواه آن را با تمام وجود سر می‌دهند: مرگ بر آمریکا! ما دلایل متعدد داریم برای "مرگ بر آمریکا" گفتن!ما مرگ بر آمریکا می‌گوییم :

به ‌خاطر حمایت از اشغال ایران توسط شوروی و انگلیس در شهریور سال 20

به ‌خاطر کودتای 28 مرداد در سال 32

به ‌خاطر قربانی شدن دانشجویان ایرانی به پای رئیس‌جمهور وقت آمریکا در 16 آذر سال 32

به‌ خاطر حمایت از محمدرضا شاه قاتل و دیکتاتور پهلوی

به ‌خاطر قانون کاپیتولاسیون و تحقیر و وحشی دانستن مردم ایران

به ‌خاطر تأسیس سازمان خونخوار و مخوف ساواک

به‌ خاطر تبدیل سفارت خود به لانه جاسوسی

به ‌خاطر مصادره و غارت اموال و دارایی‌های ایران- حمله نظامی به طبس- کودتای نوژه

به ‌خاطر حمایت همه‌جانبه سیاسی و تسلیحاتی از حمله صدام خبیث به ایران

به ‌خاطر حمله موشکی به هواپیمای مسافربری ایران و قتل‌عام 300مسافر بی‌گناه

به ‌خاطر حمله نظامی به نفت‌کش‌ها و سکوهاى نفتى ایران

به‌ خاطر حمایت سیاسی و مالی از منافقین- تلاش و طراحی و تصویب بودجه برای براندازی جمهوری اسلامی

به‌ خاطر وضع تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران و تهدیدهای مکرر به حمله نظامی به ایران

به ‌خاطر ترور دانشمندان هسته‌ای ایران

به ‌خاطر تولید فیلم‌ها و سریال‌های ضد ایرانی و ضد اسلامی

به‌ خاطر حمایت از رژیم کودک‌کش و غاصب صهیونیستی

به‌ خاطر حمایت از آل‌سعود آدم‌کش و جنایتکار و تروریست‌های تکفیری

به ‌خاطر ایجاد داعش و کمک نظامی و تسلیحاتی به تروریست‌ها

چرا مرگ برآمریکا

همه این ها گوشه ای از لیست قطوری از جنایاتی است که این شیطان بدتر از ابلیس انجام داده است.شعار «مرگ برآمريکا» بر آمده از شعور سياسي و آموزه‌هاي ديني ما نسبت به سياست‌هاي استکباري دولت آمريکاست که در روز 13 آبان رساتر گفته مي‌شود13 آبان تبلور خشم انقلابي، الهي و حسيني ملت ايران و روز تجلی دوباره آزادگی و شجاعت غیرت انقلابییون و نقطه عطف پرشکوه جمهوری اسلامی است و در اين روز ملت ايران با هوشياري عليه استکبار و در رأس آن آمريکا قدم برداشتند.

سیزدهم آبان ماه الگوی ارزشمند استکبارستیزی ملت ایران و روز بزرگ، تبلور راهبرد مهم و تاثیرگذار وحدت، همگرایی و تبعیت از ولی فقیه در راه انقلاب و درهم شکستن هیمنه  امریکاست که با اعمالش کار را به جایی رسانده که جای استکبار نشسته است ومبارزه با استکباریعنی  مبارزه با غرور,منیت وتکبر؛لذاامریکا بداند «مرگ بر امریکا» نتیجه اقدامات خصمانه آنان است، آنها ملت ما را مصمم می‌کنند که مسیر مبارزه را ادامه دهند،پيام روشن 13 آبان که بحث ظلم‌ستيزي و استکبارستيزي است، بلند‌کردن شعار هيهات منا الذله امام حسين(ع) در عالم است و پيام امام حسين(ع) زنده‌ترين پيام ظلم‌ستيزي در تاريخ محسوب مي‌شود.امروز سیزدهم آبان. روز ملی مبارزه با استکبار جهانی که  یادآور حماسه  ها و فداکاری های دانش آموزان و دانشجویان ایرانی  پیر جماران می باشد؛خاطره فرزندان دلیر انقلاب برای همیشه جاودان باد و یاد شهیدان دانش  آموز، گرامی و خاطره سیزدهم آبان در یادها جاودان.

اشتراک گذاری این مطلب :

نظرات :

مرکز تحلیل سیاسی باصر پاسخ چهارشنبه 13 آبان 1394 | 11:24

0
2

با سلام
یادداشت شما در بخش یژه باشگاه مخاطبان این مرکز درج گردید .
http://www.baaser.ir/?p=4531
در پناه مهدی فاطمه سربلند باشید

حاج محمود پاسخ چهار شنبه 13 آبان 1394 | 23:49

0
3

۱۳ آبان امسال که مصادف با ایام عزاد اری سالار شهیدان است، حال و هوای دیگری دارد، از یک طرف جنایات بی شمار و روزافزون آمریکا در نقاط مختلف جهان بویژه در سرزمین های اشغالی فلسطین، یمن، سوریه، عراق و …. و حمایت همه جانبه این تروریست بالذات از رژیم های مرتجع منطقه بویژه عربستان سعودی و گروهک های تروریستی و از طرفی نقشه نفوذ آمریکا در ایران اسلامی پس از برجام با عناوین متفاوت از جمله مذاکره، جلو چشمان ماست.
حضرت امام خمینی (ره) درباره خطر آمریکا فرمودند:«خطر آمریکا به حدی است که اگر کوچکترین غفلتی کنید نابود می شوید» و در جای دیگر علت دشمنی آمریکا را اینگونه بیان کردند: «آمریکای حیله گر، دشمن درجه یک است و به خون اسلام و استقلالشان تشنه است.»
و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی درباره خطر نفوذ، این گونه فرمودند:«مذاکره با آمریکا به معنای باز کردن مسیر برای نفوذ در عرصه های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و امنیتی کشور است.»
مسال سالروز تاریخی ۱۳ آبان ماه، یادآور تکرار دوباره شعار استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی است.امسال ۱۳ آبان در استمرار قیام خونین حسینی و تاریخ مظلومیت عاشورا و همچنین اوج تقویت روحیه مقاومت و استکبار ستیزی به عنوان یک اصل مسلّم و بنیادین از اصول نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران است.

این روز را بحق باید سالروز تجدید پیمان با آرمانهای والای معمار کبیر بنای انقلاب شکوهمند، حضرت امام خمینی (ره) و میثاق دوباره با شهدای راه حق و اهداف بلند رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) دانست.

زهرا پاسخ پنج شنبه 14 آبان 1394 | 23:52

0
3

دشمنیِ ما با آمریکا نه یک پدیده‌ای نوظهور، که ریشه در تاریخِ آفرینش دارد، چرا که او خود، تنها به سجده نکردن بر خلقتِ انقلاب بسنده نکرد و راه دشمنی با این ملّت را درپیش گرفت و چه دوست داشت خداوند، تو را و مرا که دشمنِ مارا، دشمنِ خود ساخت.

۱۳آبان نه روزِ تسخیر لانه‌ی جاسوسی توسط دانشجویان، که این‌بار، روز اخراج شیطان از بهشتِ سکنای آدمِ انقلاب، آدمی که به دستان پرمهر امام راحل، عَلَّمَ الْأَسْمَاءَ کُلَّهَا شده بود، می‌باشد.

۱۳ آبان تجلی روحیه مقاومت و استکبار ستیزی مردم انقلابیست که تاریخ آنان، مملو از رشادت‌ها و حماسه‌های ماندگار است؛ ۱۳ آبان ماه سر آغاز صدور انقلاب اسلامی به سراسر جهان بود چراکه شعار لا اله الا الله را احیاء نمود و برای جهانیان به اثبات رسانید که ملت مسلمان ایران در برابر طاغوت، اهل کوچکترین سازش و تسلیمی نیست و نخواهد بود

محمد پاسخ جمعه 15 آبان 1394 | 23:55

0
3

روز ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب اسلامی یکی از نقاط عطف ملت ایران اسلامی است، زیرا در این روز دانشجویان پیرو خط امام (ره) سفارت آمریکا موسوم به «لانه جاسوسی» را تسخیر کردند و دست آمریکا را از انقلاب اسلامی کوتاه کردند.
13آبان نقطه پیوند برگ‌های زرینی از تاریخ آزادگی ملت بزرگ ایران است.۱۳آبان صرفا یک رویداد تاریخی نیست بلکه واقعه‌ای تاریخ‌ساز، ماندگار و تأثیرگذار که در هرکدام از رخدادهای آن مصادیقی ازپایداری، فداکاری، مقاومت اسلامی و بیداری جهادگونه علیه طاغوتیان، استکبار و نظام سلطه از سوی ملت مجاهد و غیور ایران اسلامی است.
سردمداران استکبار و در راس آنها آمریکای جنایتکار از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون و به روش های گوناگون درصدد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودند که با مقاومت و ایستادگی ملت فهیم کشورمان مواجه شده اند. ماهیت نظام سلطه و سیاست های آمریکا در قبال ایران به هیج وجه تغییر نکرده بلکه به روش ها و سبک های مختلف درصدد نفوذ فرهنگی و سیاسی در کشور و گرفتن غیرت دینی از جوانان این مرزو بوم هستند.
امید است بتوانیم در مقاطع خطیر کنونی که تقابل استکبار جهانی با انقلاب کبیر اسلامی در شرایط پیچیده و خاصی قرار دارد و با توجه به سیاه تر شدن کارنامه ننگین استکبار و در رأس آن آمریکا، در دشمنی با ملت ایران و مظلومین جهان”شعار مرگ بر استکبار” و “مرگ بر آمریکا” را زنده تر و پویاتر از گذشته حفظ نماییم.

کردستان وب نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
ایمیل *
نظر

کد امنیتی
 
   

   مـطالـب

   حمایت از ما
کردستان وب
   تبلیغات

ADS

ADS

ADS

   آمار بازدیدکنندگان