17

سنندج

 
116

سقز

 
16

قروه

 
34

بیجار

 
14

دهگلان

 
7

مریوان

 
5

سروآباد

 
1

بانه

 
23

کامیاران

 
19

دیواندره

 
شهرستان ها   

نمایش وبلاگهای بیجار نمایش وبلاگهای قروه نمایش وبلاگهای دهگلان نمایش وبلاگهای کامیاران نمایش وبلاگهای سنندج نمایش وبلاگهای سروآباد نمایش وبلاگهای مریوان نمایش وبلاگهای دیواندره نمایش وبلاگهای بانه نمایش وبلاگهای سقز
   نظرسنجی
به نظر شمااولویت اقتصادی ایران بعد از اجرای توافق کدام است؟
 

ورود سرمایه گذاری خارجی : (21 رای)

15.7%

عمل در چهارچوب اقتصاد مقاومتی : (98 رای)

73.1%

کوچک سازی دولت و تقویت بخش خصوصی : (15 رای)

11.2%
   عضویت در خبرنامه
نام :
عضویت
Loading

 


   گفتگو با وبلاگ نویسان

    خادمان خائن وخاندان جنایتکار

گروه : سیاسی | ارسالی از : زیر ذره بینچهارشنبه 8 مهر 1394 | بازدید ها : 1041 | کد مطلب : 3135
Post Image

حوادث عظیم حج ابراهیمی امسال من جمله فاجعه مناکه منجر به شهادت و جان‌باختن جمع کثیری از زائران بیت‌الله‌الحرام شد بار دیگر بی کفایتی و سوءتدبیر سردمداران حکومت و ناکار‌آمدی و مسئولیت‌ناپذیری خاندان عیاش آل سعود در برگزاری مناسک حج را ثابت کرد. حکومتی که تنها نامی از اسلام و مسلمانی را با خود به یدک می کشد و در عمل هیچ بویی از اسلام نبرده است.

به نقل از وبلاگ زیر ذره بین:

فاجعه منا در مراسم حج امسال که منجر به کشته شدن مظلومانه تعداد زیادی از ضیوف رحمان شد و شادی عید قربان را برای حجاج بیت‌الله و خانواده‌های آنان و امت اسلامی به عذا مبدل نمود، پس از حادثه سقوط جرثقیل در صحن مسجدالحرام به یکی از دردناک‌ترین و غمبارترین حوادث در طول تاریخ برگزاری مناسک حج تبدیل  شدو بی‌کفایتی آل سعود یهودی را در اداره حرمین شریفین اثبات کرد. حادثه‌ای که هرگز از حافظه‌ها پاک نمی‌شود و داغ جانکاه آن تا حل ریشه‌ای این حوادث همچنان باقی می‌ماند.

حادثه جانگداز منا و داغدار شدن مسلمین فقط مربوط به خانواده‌های قربانیان نیست، چراکه فاجعه مربوط به جهان اسلام است و دل همه‌ی آزادگان جهان را جریحه‌دار و متالم ساخته است.آل‌سعود همواره تولیت خانه خدا و حرمین شریفین را به رخ جهانیان می‌کشد و خود را خادم‌الحرمین می‌دانند،آن‌ها نه تنها خادم نیستند بلکه خائن‌اند و در مراحل مختلف خیانت‌شان را نشان داده‌اند.اینها از همان فرقه های نامشروع وهابی  هستند که بادلارها و حمایت‌های آمریکا روز به روز گستاخ تر میشوند.

خادمان خائن وخاندان جنایتکار

ابهامات حادثه منا:

موضع رسانه های سعودی در حالی مطرح می شود که مقامات رسمی عربستان نیز تلاش دارند با دادن نشانه های غلط، قصور فاحش مأموران خود را در حادثه منا مسکوت نگه دارند همچنین مفتی اعظم آل سعود در اظهاراتی تعجب آور گفته است حادثه منا بر اثر قضا و قدر الهی بوده است.  همچنین شماری از به اصطلاح کاربران شبکه های اجتماعی در اقدامی هماهنگ با مسئولان رژیم آل سعود، تلاش کرده اند حادثه منا را به گردن ایران انداخته و آن را طرحی از سوی ایران برای ایجاد هرج و مرج و بهره برداری سیاسی معرفی کنند.

با وجود همه ی این تلاش ها برای تبرئه ی آل سعود از مسوولیت فاجعه ی منا، پرسش مهمی که باید به آن پاسخ گفت این است که وقتی جمعیتی میلیونی برای مراسمی آیینی در مکانی معین گرد هم می آیند و همگی باید یک سری مناسک مشخص را در روزی معین انجام دهند، گفتن این که چنین جمعیتی باید مواظب بی نظمی های احتمالی باشد و مانع از وقوع چنین بی نظمی هایی شود، سخنی ناروا است.

هنگامی که اظهارات رسانه های سعودی را در کنار سخنان مقامات این رژیم قرار می دهیم، آشکار می شود طرحی بزرگتر از سوی عربستان در جریان است تا با فرافکنی و فرار به جلو، مانع از فاش شدن علت اصلی حادثه منا شود؛ حادثه ای که تنها چند روز پس از سقوط  یک جرثقیل در مسجد الحرام اتفاق افتاد و بر بی کفایتی مسئولان رژیم آل سعود مهر تأیید زدکشته شدن صدها زائر بر اثر ازدحام جمعیت در منا را نمی توان ناشی از اهمال چند زائر دانست بلکه این میزان کشته و زخمی حاکی از یک اشتباه بزرگ در اداره مراسم رمی جمرات امسال است؛ حادثه یی که مشابه آن در سال های نه چندان دور گذشته نیز رخ داده است.

چگونه این حادثه در مسیر رفت و آمد اصلی حجاج ایرانی اتفاق افتاد؟ آیا آمار بالای شهدا، مجروحین و مفقودین ایرانی نسبت به ملیت‌های دیگر نشان از توطئه‌ای ننگین و از قبل طراحی شده نیست؟ به چه دلیل سعودی‌ها پس از حادثه به مدتی طولانی بدون انجام هیچگونه اقدامی در جهت نجات قربانیان، اجازه ندادند نیروهای امدادی کشورمان به یاری آن‌ها بشتابند و به این ترتیب بدن‌های از حال رفتگان را ساعت‌های متمادی همچنان روی هم انباشته نگاه داشتند تا تعداد زیادتری از آنان جان ببازند؟

حادثه منا می‌تواند با همه تلخی‌ها و سختی‌های خود زمینه‌ساز تلنگری بر جهان اسلام و ساکنان حجاز برای ایجاد تغییرات سیاسی منطقه باشد.بی‌کفایتی آل‌‌سعود در به وجود آمدن حادثه منا فراموش شدنی نیست و می‌تواند با همه تلخی‌های خود زمینه‌ساز تلنگری بر جهان اسلام و ساکنان حجاز برای ایجاد تغییرات سیاسی منطقه باشد.انداختن مسوولیت فاجعه به گردن حاجیان و شانه خالی کردن از زیر بار آن عذری بدتر از گناه است که آل سعود به جای پذیرش بی کفایتی و مسوولیت این فاجعه در پی آن هستند.

 قبله اول و دوم مسلمانان این روزها تحت سیطره دو رژیم جنایتکار صهیونیستی و سعودی است. رژیمهایی که از هیچ فرصتی برای اختلاف افکنی بین مسلمانان و قتل و کشتار ملتهای مظلوم مسلمان کوتاهی نمی کنندامروز این خواست به حق در میان مسلمانان شکل گرفته که مقدس‌ترین اماکن جهان اسلامی که سرمایه ی مشترک همه مسلمانان جهان است نه متعلق به یک کشور خاص که متعلق به جهان اسلام است و هیچ دولتی نمی تواند مدعی سلطه ی انحصاری بر آن باشد و این حق هر مسلمانی از هر گوشه ی جهان است که دسترسی آسان و امن به این مکان ها داشته باشد.

تلنگر اخر:

اگر رژیم وهابی آل‌سعود به همین مسیر ادامه دهد و از دست‌اندازی و جنایت در کشورهای مسلمان مانند یمن، عراق، سوریه، بحرین و... دست بر ندارد و همچنین در تامین امنیت برای برگزاری یکی از باشکوه‌ترین مراسم معنوی مسلمانان از خود تا این درجه ناتوانی نشان دهد، به طور قطع و به مرور در میان جوامع مسلمان به خائنین «حرمین شریفین» تبدیل خواهند شد که در این صورت باید منتظر مضمحل شدن این رژیم وهابی باشیم.خداوند در کمین ظالمین است و سرانجام آه این مظلومین در کنار فریادهای مظلومیت مردم مسلمان یمن و دیگر بلاد اسلامی که ظلم آل‌سعود آشکار و پنهان از طریق ایادی جنایتکار آن ها نظیر داعش و دیگر گروه‌های تکفیری در آن‌ها رخنه کرده است دامن این تبهکاران را خواهد گرفت.

اشتراک گذاری این مطلب :

نظرات :

مجید پاسخ چهارشنبه 8 مهر 1394 | 21:56

0
4

در جهانی به سر می‌بریم که اسلام عزیز مورد هجوم تازیانه‌‌های کسانی قرار گرفته که نام اسلام را به سرقت برده‌اند.امروز دنیای غرب به‌دنبال القای این تفکر به جوان ماست که انجام فریضه واجب حج اهمیت چندانی ندارد و دشمن هم از این موضوع بهره‌برداری می‌کند.
آن‌چیزی که انسان را در این موضوع بیشتر متأثر می‌کند ضربه‌ای است که به جهان اسلام وارد شده است.آل‌سعود در مدیریت حج ناتوان است و قادر نیست این مراسم معنوی را برگزار کند.این حادثه دردناک بر اثر سوء مدیریت و بی کفایتی مسوولان سعودی رخ داد آل بی‌کفایت سعود بااین مسائلی که در حج امسال به وجود آوردند، در حقیقت گور خودشان را کندند.
حکام آل‌سعود باید بدانند که از فرعون بالاتر نیستند، خداوند همان‌طور فرعون را ذلیل کرد، آنان را نیز از بین خواهد برد.

محمد هادی پاسخ چهارشنبه 8 مهر 1394 | 22:04

0
4

حج امسال مثل همه حج‌های بعد از سال 60 هجری برایمان آبستن حوادث بود و گویی بعد از حج ناتمام حسین‌بن‌علی دیگر از هر حجی دلهره داریم و منتظر حادثه‌ایم و بعد از جسارتی که یزید بن معاویه با خاندان پیغمبر کرد دیگر مسلمانان به آل ابوسفیان بی‌اعتمادند و از هر حجی که بی‌امام برگزار شود دلواپسند. زمانی راهزنان راه زائران خدا می‌گرفتند و کاروان غارت می‌کردند و اکنون رهزنان، خانه خدا را گرفته اند و مسلمانان را در آنجا غارت می‌کنند و می‌کشند. آنجا که محل امن خداست و خانه امید انسانها، اکنون مأمن فتنه‌گران است و محل رشد مرتجعان. آنان که دست در دست شیطان می‌رقصند و جام بر جام دشمن می‌زنند و در مستی جهل و غرور نقش تکفیر بر غیر خود می‌زنند و تیغ بر برادر مسلمان می‌کشند .
اکنون این خاندان ننگین و پرجنایت، جنایتی بی‌سابقه مرتکب شده که قابل اغماض و تطهیر نیست. سوءمدیریت‌های پی در پی، حج امسال را خونین‌ترین حج قرار داد. کشته شدن بیش از 4000 نفر و زخمی شدن چند هزار نفر دیگر داغی بود که با بهانه‌های بنی‌اسرائیلی و مسخره آل‌سعود و پی‌گیریهای اندک آنها، داغ مسلمانان را مضاعف کرد.صاعقه خشم انقلابی مسلمانان جهان، دیر یا زود بر سر آل‌سعود خواهد بارید و طومار آنان را درهم خواهد پیچید. وعده خدا نزدیک است

حسن پاسخ چهارشنبه 8 مهر 1394 | 22:13

0
5

بی‌تردید حادثه مصیبت‌بار منا انعکاس اقدامات اشتباه آل سعود در حق امت و جهان اسلام بوده و مسئولیت کامل ارتکاب این حادثه مصیبت‌بار بزرگ در حق حجاج بیت‌الله الحرام و میهمانان خدا و همه کشورهای اسلامی متوجه نظام سعودیمیباشد.

ابراهیم پاسخ پنجشنبه 9 مهر 1394 | 11:45

0
3

فاجعه منا يکي از حوادث تلخي است که در تاريخ عربستان ثبت شده است و نشان گر بي لياقتي خاندان آل سعود در حوزه هاي مديريتي است. با اين حال مسئله مهم اينجاست که آيا عربستان اشتباه خود را مي پذيرد و نسبت به وقوع اين حادثه عذرخواهي مي کند يا خير؟!
آنطور که از شواهد و قرائن برمي آيد دولت عربستان قصدي براي انجام اين عذرخواهي از عموم مسلمانان جهان ندارد چرا که معتقد است اين عذرخواهي مي تواند عملا سوء مديريت دولت رياض در عمل به تعهداتش را اثبات کند. در چنين شرايطي به نظر مي رسد دولت جمهوري اسلامي ايران مي تواند پرونده اي حقوقي را براي عربستان در دادگاه هاي بين المللي مفتوح سازد تا دلايل وقوع اين حادثه تلخ به طور واقعي آشکار شود. بسياري از کارشناسان معتقدند اگر عربستان ويدئو دوربين هاي نظارتي را منتشر کند هويدا خواهد شد آيا دليل اين حادثه تلخ بي انضباطي حجاج بوده است و يا بسته شدن مسير به دليل تامين امنيت يکي از شاهزادگان!

سعید پاسخ پنجشنبه 9 مهر 1394 | 11:50

0
3

بدون شک بايد فاجعه تلخ منا را يکي از مهم ترين حوادثي دانست که طي سال هاي اخير آل سعود با آن درگير شده است و مشروعيت خود را به سبب آن از دست داده است. وسعت و گستره اين فاجعه و همچنين قصور آشکار آل سعود که منجر به تشديد وخامت اوضاع شده به شدت حاکميت عربستان را تحت فشار قرار داده است.
بحران در داخل عربستان بسيار جدي تر از اوضاع وخامت بار در فضاي بين المللي است و برخي اخبار از تنش شديد در خاندان آل سعود حکايت مي کند. اين وخامت اوضاع وقتي آشکارتر مي شود که يکي از شاهزادگان سعودي صراحتا خواستار کناره‌گيري «سلمان بن عبدالعزيز» شاه عربستان از قدرت و تغيير نظام در عربستان شده است.
مشروعيت مذهبي و سياسي سعودي‌ها بر پايه ادعاي آنها به مديريت حرمين شريفين بستگي دارد اما حوادث اخير در حج ضربه‌اي شديد به مشروعيت آن‌ها زده است امروز دولت آل سعود با يک بحران واقعي و به تمام معنا رو به رو شده است. شاه نوپاي سعودي با ناپختگي عربستان را درگير چالش هايي کرده است که برون رفت از آنها فعلا امکان پذير نيست و از سوي ديگر به نتيجه رساندن شان در توان اين کشور نمي باشد.فاجعه تلخ منا نيز اوضاع بد قبلي را تشديد کرده است و اين وخامت اوضاع حتي باعث شده است دولت عربستان حتي خود را نيز سانسور کند!
امروز دولت آل سعود در يک بحران تمام معنا قرار گرفته است که نتايج آن در بلند مدت مي تواند تاثيرات مهم و چشمگيري در اين کشور داشته باشد. نبايد فراموش کرد که بستر اجتماعي عربستان يک آتش زير خاکستر است. بسياري از مردم اين کشور به ويژه شيعيان عربستان که درصد قابل ملاحظه اي از جمعيت اين کشور را نيز تشکيل مي دهند با سرکوب ها و خفقان سياسي روبه رو هستند و کوچک ترين شکافي در بدنه آل سعود مي تواند فضا را براي اعتراضات گسترده مردمي در اقصي نقاط عربستان فراهم کند.

علی پاسخ یکشنبه 12 مهر 1394 | 22:07

0
2

حادثه منا به علت بي کفايتي آل سعود است این واقعه از پليدترين جنايتي است که انسانيت در عصر حاضر به خود ديده است زيرا در بيت الله الحرام و در ماه حرام و در حق حجاج بي گناهي صورت گرفته است که براي لبيک به دعوت خدا و رسول او از سراسر کره زمين آمده بودند فاجعه منا سند معتبري است که به واسطه آن دنياي اسلام ديدگاه خود را مبني برضعف آل سعود درمديريت حرمين شريفين به اثبات برساند

کردستان وب نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
ایمیل *
نظر

کد امنیتی
 
   

   مـطالـب

   حمایت از ما
کردستان وب
   تبلیغات

ADS

ADS

ADS

   آمار بازدیدکنندگان