17

سنندج

 
116

سقز

 
16

قروه

 
34

بیجار

 
14

دهگلان

 
7

مریوان

 
5

سروآباد

 
1

بانه

 
23

کامیاران

 
19

دیواندره

 
شهرستان ها   

نمایش وبلاگهای بیجار نمایش وبلاگهای قروه نمایش وبلاگهای دهگلان نمایش وبلاگهای کامیاران نمایش وبلاگهای سنندج نمایش وبلاگهای سروآباد نمایش وبلاگهای مریوان نمایش وبلاگهای دیواندره نمایش وبلاگهای بانه نمایش وبلاگهای سقز
   نظرسنجی
به نظر شمااولویت اقتصادی ایران بعد از اجرای توافق کدام است؟
 

ورود سرمایه گذاری خارجی : (21 رای)

15.7%

عمل در چهارچوب اقتصاد مقاومتی : (98 رای)

73.1%

کوچک سازی دولت و تقویت بخش خصوصی : (15 رای)

11.2%
   عضویت در خبرنامه
نام :
عضویت
Loading

 


   گفتگو با وبلاگ نویسان

    کمپین ,اسرائیل؛مصداق آشکار نقض حقوق بشر

گروه : سیاسی | ارسالی از : کردستان وبیکشنبه 11 مرداد 1394 | بازدید ها : 5004 | کد مطلب : 3050
Post Image

همانطور که میدانیم رژیم صهیونیستی در قتل کودکان تبحر خاصی دارد از همین‌روست که به رژیم کودک‌کش معروف شده است. صدق کلام اینکه روز گذشته صهونیست های خبیث وافراطی داعش‌وار مرتکب یک جنایت غیر انسانی شده و یک خانواه چهار نفره را به آتش کشیدند که در پی آن یک کودک شیرخواردر آتش جان باخت که بدنبال این اقدام غیرانسانی موج بزرگی از خشم و نفرت علیه این غده سرطانی ایجاد شد.

رهبر انقلاب:سیاست رژیم وحشی و گرگ صفت اسرائیل سیاست مشت آهنین، آدمکشی و کودک‌کشی است.

یهودیان افراطی در سایه حمایت نیروهای امنیتی اسرائیلی طی سال‌های متمادی به فلسطینی ها در کرانه باختری حمله کرده و بارها اقدام به آتش زدن مساجد،‌منازل و مزارع فلسطینی‌ها کرده‌اند.نیروهای امنیتی اسرائیل تنها نظاره گر اقدامات تبهکارانه یهودیان تندرو در کرانه باختری بوده‌اند و رسانه‌ها بارها گزارش داده‌اند که مقامات امنیتی اسرائیل با یهودیان افراطی هماهنگ هستند.

هیچ کدام از ادیان آسمانی اجازه کشتن و سوزاندن کودکان را تحت هیچ عنوانی صادر نمی‌کند و تنها این اقدام وحشیانه از سوی رژیم کودک کش صهیونیستی سر می زند.این شهرک نشینان تندرو به خیال باطلشان، هدف وسیله را توجیه می‌ کند و به هر بهانه و ابزاری که شده قصد دارند اهالی مظلوم فلسطین را از وطنشان بیرون کنند. این افراد خانه های خود را بر روی خرابه خانه‌های فلسطین بنا می کنند. جسم سوزانده شده این طفل بی گناه فلسطینی لکه ننگی است بر پیشانی دولت هایی که در برابر اقدامات ضد بشری اسرائیل سکوت می کنند.

کودک بی گناه فلسطینی در حقیقت در آتش کینه شهرک نشینان صهیونیستی سوزانده شدقطع به یقین این اقدام وحشیانه در راستای اقدامات خرابکارانه رژیم صهیونیستی برای نابودی کیان مردم فلسطین بوده و در ضمن برنامه استمرار اشغالگری‌های این رژیم جعلی صورت گرفته است,لذاهر وجدان بیداری این عمل وحشیانه را محکوم می کند و این واقعه خود موجب بیداری بسیاری از افراد غافل می شود؛خون «علی دوابشه» همانند نهالی نوپا در نابلس و کرانه باختری خواهد رویید و از این نهال درختانی تنومند قد خواهد کشید. اکنون لالایی مادران فلسطینی قصه نوزاد 18 ماهه‌ای است که زنده زنده در آتش تنفر و خشم صهیونیست‌ها سوخت. مادران فلسطینی با زمزمه این تراژدی، کودکان خود را برای انتقام از قاتلان کودکان فلسطین بزرگ می‌کنند. خون علی دوابشه و کودکان دیگر فلسطین بی‌ثمر نخواهد بود و به زودی بساط صهیونیست‌ها را در هم خواهد پیچید.

رژیم صهیونیستی به شکل تاریخی در جنگ هایی که علیه حزب الله لبنان و مردم غزه داشته و در جنایات هایی که پیش از آن در اردوگاه فلسطینیان در صبرا و شتیلا مرتکب شده بود، نام خود را به عنوان یک رژیم کودک کُش در تاریخ ثبت کرده است ؛جنایت شهرک نشینان تندرو صهیونیست بار دیگر ثابت کرد اسرائیل سرچشمه شرارت و مهد نشر اختلاف و فتنه در جهان و اساس و جوهر نزاع در منطقه می باشدوتا زمانی که این رژیم به اشغالگری خود ادامه می دهد امنیت و ثبات در منطقه برقرار نخواهد شد. فلسطین سرزمین همزیستی مشترک میان ادیان و مذاهب گوناگون باید آزاد شود و یهودیان ساکن در فلسطین از آنجا خارج شوندباید با تمام توان در برابر اقدامات ضد بشری شهرک نشینان صهیونیستی  ایستادگی کرد و با تقویت نیروهای مقاومت در این مناطق، نقشه‌های نژاد پرستانه اسرائیل غاصب را با شکست روبرو کرد.ودر شرایطی که نیروهای تروریستی تکفیری با هدایت و پشتیبانی آمریکا و اسرائیل برای منطقه یک تهدید جدی تلقی می شوند، ملتهای بیدار منطقه میبایست با هرنوع گرایش ومذهبی که دارند در برابر اقدامات جنایتکارانه این افراد ایستادگی کند. استکبار جهانی با ایجاد اختلاف بین مسلمانان به دنبال تضمین امنیت رژیم اشغالگر قدس است و مسلمانان جهان باید با شناخت دقیق از دشمن و وحدت بیش از پیش تلاش کنند تا این مخل آرامش منطقه خاورمیانه را از میان برده و به یاری خداوند این امر محقق خواهد شد.

در این بین اقدام شنيع و وقيحانه اخير صهيونيستها در به شهادت رساندن نوزاد يک سال و نيمه فلسطيني موجي از خشم را عليه اشغالگران سرزمين فلسطين برانگيخته است ودور از واقعیت نیست که سکوت جامعه بين المللي در قبال اين جنايت ها و فرار تروريست هاي قاتل از مجازات باعث وقوع جنايت آتش زدن کودک شيرخواره فلسطيني شد؛امروز جامعه بين المللي و حاميان حقوق بشر و کودکان و دموکراسي با يک آزمايش جدي و واقعي براي برملاکردن اين اشغالگري نژادپرستانه و متوقف کردن همه اقدامات اشغالگران و تحويل باندهاي تروريستي سازمان يافته شهرک نشينان به دادگاههاي بين المللي روبه رو هستند.این فاجعه دردناک قلب هر مسلمانی را جریجه دار کرد و امروز مبارزه با رژیم کودک کش اسرائیل و نابودی این غده سرطانی آرزوی تمام مسلمانان جهان است. استکبار به کودک 18 ماهه رحم نمی کند و این اوج ساده لوحی است که دست از مبارزه با استکبار بر داریم و از اصول خود کوتاه بیاییم و امروز اسرائیل در سراشیبی سقوط قرار گرفته و برای حیات خود به هر چیزی چنگ می زند اما باید بداند بزودی شاهد  ونظاره گرسرنگونی و محو کامل خود از کره زمین خواهد بود .

همانگونه که امام خمینی (ره) فرموده اند فلسطین پاره تن اسلام است و با این حال ما با تاسی به امام خود اعلام می داریم که تا ریشه کن کردن رژیم غاصب صهیونیستی و رها کردن قدس شریف از چنگال این رژیم کودک کش از پای نخواهیم نشست.اماوظیفه جوانان انقلابی امروز که از نسل همت، باکری و چمران هستند تا وقتی که راه‌ دور است و اذن مقابله تن به تن نیست و کسی هم مجال جنگ چریکی نمی‌یابدچیست؟!؟آیا باید سکوت کرد و دست روی دست گذاشت تا اذن جهاد نظامی برسد؟«اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است»! عمق استراتژیک این جمله راهبردی را فقط گوینده آن می‌داند، کسی که ولی امر مسلمین جهان است.اکنون در دست هر جوان ایرانی یک سلاح است، سلاحی که می‌تواند بایکوت رسانه‌های غرب و شرق را نسبت به بروز فجایع انسانی بشکند و از آن در جهت آگاهی بخشی و اطلاع رسانی استفاده شود. درست رو در رو و از طریق ارتباط مستقیم؛ مردم با مردم، از تمام نقاط دنیا بدون نیاز به رسانه‌های وابسته.

لیکن در همین خصوص ما کاربران فضای مجازی ساکت نمینشینیم ودر کنار تمامی کودکان عزتمند ومظلوم فلسطین ؛ضمن ابراز تاسف و همدردی با خانواده های این شهیدان ,نسبت به تشکیل کمپینی تحت عنوان"اسرائیل؛مصداق آشکار نقض حقوق بشر" اقدامات غیر انسانی؛ضد بشری وظالمانه اسرائیل را محکوم می کنیم تا ندای مظلومیت مردم فلسطین به گوش جهانیان برسد تا حداقل تلنگری باشددر مقابل سکوت سنگین سازمان‌های حقوق بی بشر ؛هم‌پيماني سران کشورهاي عربي و آنهایی که پنبه در گوش نهاده وخود را به خواب بی غیرتی  وبی عاری زده اندتانسبت به اجرای گسترده برنامه‌های نژاد پرستانه و کینه توزانه اشغالگران غاصب صهیونیستی قدمی بردارند. علاقه‌مندان برای حضور در این کمپین می‌توانند تصاویر، دلنوشته، شعر،یادداشت، کلیپ و مطالب مختلف خود را با هشتگ «#اسرائیل_کودک کش#ارتش_کودک کش #assassin Israel-terrorism Israel# اسرائیل کودک کش-نابود باید گردد#مرگ بر اسرائیل کودک کش#رژیم کودک کش -غاصب -جنایت کار#انزجار از اسرائیل کودک کش#رژیم وحشی-گرگ صفت#شیرخوار را سوزاندند»در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، افسران، گوگل پلاس، فیس‌بوک و توئیتر منتشر کنند..

از اصحاب رسانه نیز دعوت می شود ضمن حضور در این کمپین ما را در امر اطلاع رسانی یاری نمایند. با پیوستن به این کمپین وبازنشر آن در تمامی شبکه های اجتماعی حمایت خوددر جهت مقابله با سونامی اقدامات ظالمانه وغیرانسانی صهیونیست های خونخوار(تروریست جهانی)در سایه سکوت جوامع حقوق بشری رااعلام کنیم. به اميد اينكه بتوانيم زمينه آگاهي و بیداری وجدان های خفته جامعه بین الملل؛نسبت به تزاژدی های مستمر صهیونیستی را فراهم نمائيم .

(همراهان)بازنشر شده در:

1-جبهه جهانی مستضعفین2-پایگاه خبری تحلیل اترک3-کرد تودی4-حرف تو5-میانا6-آناج7-خاوران بلاگ 8-افسران 9-عمارنامه 10-سرباز ولایت 11-خیبر آنلاین 12-ایکنا 13-دانا 14-کلوب 15-حکمت سرا 16-کانون حضرت محمد(ص)هریس 17-

اشتراک گذاری این مطلب :

نظرات :

جبهه جهانی مستضعفین پاسخ یکشنبه 11 مرداد 1394 | 20:28

0
18

سلام
کمپین شما در سایت جبهه جهانی مستضعفین منتشر شد

http://mwfpress.com/vdcfvedt.w6dxcagiiw.html

موفق باشید همیشه

پاسخ مدیریت :
سلام
سپاس از همیاری شما همراه گرانقدر
لینک شما در بین همراهان ثبت خواهد شد
موفق وسربلند باشید

علی پاسخ یکشنبه 11 مرداد 1394 | 21:51

0
14

با سلام
ما خاورانی های مقیم شیراز هم انزجار خود را از این عمل جنایتکارانه ی شهرک نشینهای جنایتکار ابراز می داریم.

مقتدایی پاسخ دوشنبه 11 مرداد 1394 | 22:20

0
30

صهيونيست‌هاي جنايتکار با سکوت و چراغ سبز مجامع مدعي حقوق بشر در عرصه بين‌المللي به کودک‌کُشي خود ادامه مي‌دهند البته اين جنايت جديدي نيست و اين رژيم کودک‌کش، عمال و نيروهاي آن در سطح جهان معروف به اين قبيل جنايت‌ها هستند با اين حال ما تعجب مي‌کنيم از مجامع بين‌المللي که ادعاي حقوق بشر و حمايت از کودکان دارند اما طبق معمول ساکت هستند و نه تنها سکوت دارند بلکه چراغ سبز به اين رژيم کودک‌کش نشان مي‌دهند تا به جنايات خود همچنان ادامه دهد. اميدواريم خداوند بيداري به بشريت و مجامع بين‌المللي بدهد تا از خواب غفلت بيدار شده و هر چه زودتر زمينه‌اي فراهم شود تا اين رژيم منحط و کودک‌کش از صفحه روزگار محو شود.

زهرا پاسخ دوشنبه 11 مرداد 1394 | 23:44

0
30

اهمال رژيم صهيونيستي در بازداشت عوامل ارتکاب اين جنايت نيز به روشني نقش مستقيم تل آويو و جناح راستگراي حاکم به رهبري نتانياهو را در اين زمينه آشکار
مي سازد اما با توجه به ارتکاب جنايت جديد از سوي شهرک نشينان آرامش قبل از توفان بر سرزمين هاي اشغالي حاکم شده است و هر آن امکان توسل به اقدامات تلافي جويانه از سوي فلسطيني ها وجود دارد . در اين صورت امکان دارد اوضاع در سرزمين هاي اشغالي بار ديگر بر هم ريزد.برخي تحليلگران معتقدند انتفاضه جديد در فلسطين به زودي رخ خواهد داد. انتفاضه اي هوشمندانه که نتيجه اي جز استيصال و شکست صهيونيستها و حاميان غربي آنها نخواهد داشت.

منصور پاسخ دوشنبه 12 مرداد 1394 | 00:57

0
32

کل شاکله اين رژيم جعلي با آدم‌کشي، جنايت و خونريزي بنا شده و جامعه بشري از دست اين رژيم منحوس در امان نيست اين اوج سفاهت و سنگدلي رژيم غاصب صهيونيستي است که با دست زدن به جناياتي عجيب و تراژدي غمناک سعي دارد تا به حيات نامبارک چند روزه خود تداوم ببخشد در حالي که آه مادران مظلوم اين کودکان و نوزادان شيرخوار دامن رژيم صهيونيستي را خواهد گرفت مدعيان دروغين حقوق بشر که حتي هنگام کشته شدن يک حيوان بيانيه صادر مي‌کنند امروز در برابر سوزاندن يک نوزاد 18 ماهه در سرزمين فلسطين سکوت خفت‌باري کرده‌اند و هر روز نيز بر دامنه حمايتشان از صهيونيست جهاني افزوده مي‌شود.

محسن پاسخ دوشنبه 12 مرداد 1394 | 06:50

0
31

بي شک جنايت صهيونيست‌ها به اين مسائل خاتمه پيدا نمي‌کند چرا که اين‌ها به ظاهر انسان‌ هستند و از ارتکاب هيچ فعل جنايتکارانه‌اي ابا ندارند يادمان نرفته که در همان روزهاي آغاز اشغالگري خود در فلسطين به راحتي مردم بي‌گناه را به گلوله بستند و اگر از همان روز جلوي اين جنايت گرفته شده بود اين جنايت‌ها اين طور ادامه نمي‌يافت قيقتاً جاي بسي تأسف است که سازمان ملل و آمريکاي جنايتکار از اين صهيونيست‌ها حمايت مي‌کند و به خاطر اين حمايت اشغالگران فلسطين اصلاً اعتنايي به قطعنامه‌هاي سازمان ملل ندارند و به راحتي قطعنامه‌ها را زير پا مي‌گذارند.

علی پاسخ دوشنبه 12 مرداد 1394 | 08:14

0
16

با سلام و تشکر از ابراز همدردی و غیرت و حمیت اسلامیتان.
همه امیدواریم هر چه زودتر سفاکان صهیونیست به سزای اعمال ننگین خود برسند. به امید آن روز.
یا حق

farzam-aboofazeli پاسخ دوشنبه 12 مرداد 1394 | 08:19

0
22

بسم الله القاسم الجبار
با یاری خداوند هم اکنون به این کمپین خواهیم پیوست و نفرت و انزجار باطنی و ظاهری خود را از صهیونیست لعین و هم پیمانان کثیف و کاسه لیسان خبیث و خونخوارش اعلام میداریم.
مرگ بر اسرائیل
مرگ بر آمریکا
مرگ بر انگلیس
مرگ بر صهیونیست
مرگ بر آل سعود
مرگ بر آل خلیفه
...

خاوران بلاگ پاسخ دوشنبه 12 مرداد 1394 | 13:59

0
8

با سلام کمپین اسرائیل؛مصداق آشکار نقض حقوق بشر در خاوران بلاگ منتشر شد.

محمد اكبري لرستان كانون پارس فرهنگ پاسخ دوشنبه 12 مرداد 1394 | 14:12

0
7

درود برشما

ابراهیم پاسخ دوشنبه 12 مرداد 1394 | 15:29

0
34

رژیم کودک کش ، بی رحم و درنده خوی اسراییل بار دیگر با جنایتی هولناک اوج قساوت و شرارت خود را در معرض جهانیان و همه سازمانهای مدافع حقوق بشر به نمایش گذاشت این بار این رژیم نژاد پرست و جنایت کار ، کودک شیرخواره ای را در میان شعله های آتش زنده زنده سوزاند تا به دنیا نشان دهد تا چه حد در زیر پا گذاشتن اصول اولیه انسانی گستاخ است.

این گونه حوادث که اولین و آخرین آن هم نبوده و نیست درس عبرتی است برای مسلمین که بدانند به آتش کشیده شدن خانه و کاشانه فلسطینی بی دفاع و سوختن کودک شیرخواره توسط جنایت کاران صهیونیستی سند دیگری بر جنایت و بی آبرویی آن هاست. این واقعه دلخراش همچنین سند بی آبرویی سازمان های مدعی دفاع حقوق بشر است و شاهدی گویا بر غفلت مسلمین و بی تعهدی سران کشورهای اسلامی می باشد.

اقدام جنایتکارانه صهیونیست ها تاکید مجددی است بر اینکه صهیونیست ها از هر فرصتی برای برافروختن آتش فتنه در جهان اسلام و اجرای توطئه یهودی سازی قدس و تخریب منازل مسلمانان استفاده می کنند، اما در این میان این پرسش مطرح می شود که غیرت عربی کجاست؟

به راستی اگر امت اسلامی متحد نشود و این غده خطرناک سرطانی را با اقدام انقلابی علاج نکند هر روز این جنایت ها که باعث آزردگی خاطر و تالم دل ها و به درد آمدن قلب میلیون ها انسان است تکرار می شود و آنچه مایه شگفتی است این که همین رژیم کود ک کُش با همین جنایت و درنده خویی مورد حمایت صریح و تمام قد رییس جمهور آمریکا قرار می گیرد و او بدون آن که احساس شرمندگی کند ، با افتخار اعلام می کند که همچنان مدافع رژیم اشغالگر و نژاد پرست و جنایتکار و درنده خو و غیرقانونی و نامشروع اسراییل است.بارها تکرار کرده ایم که دشمن ما زبانی جز زبان زور نمی فهمد و در نتیجه پاسخ این جنایت بزدلانه آنها نیز نباید منحصر به بیانیه و محکوم کردن و پناه بردن به دیوار سازمان ملل باشد بلکه گروه های فلسطینی باید به این جنایت پاسخ عملی بدهند تا دشمن صهیونیستی بداند که هیچ جنایتی بدون پاسخ نمی ماند.

همه باید تلاش کنیم تا این غده سرطانی از صفحه روزگار محو شود؛ چراکه تا این رژیم غاصب نابود نشود، بشریت به خود آسایش و راحتی نخواهد دید.امیدواریم مشاهده این صحنه های هولناک و این جنایت ها باعث بیداری امت اسلامی و موجب احساس تعهد در شخصیت های تاثیرگذار فرهنگی و انقلابی دنیای اسلام باشد و زمینه زوال و سقوط و نابودی این رژیم به دست توانمند امت اسلام با حمایت از فلسطینی های مقاوم فراهم شود.

محمد هادی پاسخ سه شنبه 13 مرداد 1394 | 11:56

0
27

در دوره‌ای هستیم که حوادث در آن با سرعتی چندین برابر دوره‌های قبل در حال رخ دادن است و پشت سرهم این تاریخ است که تکرار می‌شود. برخی از حوادث در گذشته‌های دور و با فاصله‌های زیاد از هم اتفاق می‌افتاد و برخی دیگر تنها گفته و شنیده می‌شد، بی‌آنکه سندی داشته باشد که ناگزیر جزء افسانه‌ها پنداشته می‌شد.

در اروپا و آمریکا برای نجات یک گربه از کچلی دهها فیلم علمی می‌سازند و برای رهایی یک موش از درد دندان ساعتها فیلم هنری. برای احیاء اسرائیل به اغماء رفته هزاران مسلمان منطقه را با سگ هاری چون داعش به کام مرگ می‌فرستند ولی در یمن و فلسطین و بحرین و...، نوزادان را به جرم به دنیا آمدن سلاخی می‌کنند و تکه پاره.

انسانهایی که چون شیطان جنسشان از آتش شده، مردمان را زنده زنده می‌سوزانند و واهمه‌ای هم ندارند. نه از تعقیب و نه از مکافات عمل. آنها دشمنان مسلح خود را با این شیوه به قتل نمی‌رسانند بلکه این مردم عادی هستند که این گونه دردناک می‌میرند در عراق و سوریه، موجوداتی انسان‌نما ولی از حیوان پست‌تر به نام داعش، مردمان را زنده‌زنده در آتش می‌سوزانند و نام خدا می‌برند و... و در فلسطین اشغالی این قصه پر غصه دوران ما نیز صهیونیستها همین کار را کرده‌اند و تمام اینها در زمانی اتفاق می‌افتد که علم بدون خدا جهان را فراگرفته، صاحبان زر و زور و تزویر دم از تمدن و پیشرفت می‌زنند و از دهکده‌ جهانی با مدیریت واحد کدخدا سخن می‌گویند و حال آنکه در هیچ دوره‌ای بشر مثل امروز از انسانیت خود به دور نبوده است. و اصلا وقتی خود کدخدا آدم‌سوز است چه انتظاری از نوکرهای دسته دومش هست؟

سازمان ملل و شورای امنیت و یونسکو و یونیسف و فائو و سایر دکان‌های دوز و کلک نیز که همگی کنیز و کلفت کدخدایند و بی‌اذن او لال. دبیر سازمان ملل هم که توان دیدن و چشم گشودن ندارد. سفیران صلح هم که مشغولند و سران عرب هم که مست‌اند و مفتی‌های به دردنخورشان هم درگیر تجهیز انتحاری‌ها. پس ای آنان که نگران شیر مادر خوردن شیرخوارگان هستید چرا خاموشید؟ ای مادران چرا ساکتید و ای پدران چرا کاری نمی‌کنید؟

کجاست ویران‌کننده بناهای شرک و نفاق؟ کجاست زنده کننده دین و اهل دین و در هم شکننده شوکت ستمکاران؟ کجاست نابودکننده اهل فسق و عصیان و ظلم و طغیان؟ کجاست نابود‌کننده متکبران سرکش؟ کجاست آنکه دوستان خدا را عزیز و دشمنانش را ذلیل خواهد کرد؟ کجاست آن راه خدایی که انسانها را به خدا می‌رساند؟ کجاست صاحب روز پیروزی و برافرازنده پرچم هدایت در جهان؟ کجاست آنکه پریشانی‌های خلق را اصلاح و دلها را خشنود می‌سازد؟ کجاست آنکه از ظلم و ستم امت بر پیغمبران و اولاد پیغمبران دادخواهی می‌کند؟ خدایا ما از تو امید و اشتیاق داریم که دولت با کرامت آن امام زمان را به ظهور آوری و اسلام و اهلش را به آن عزت بخشی و نفاق و کفر و صهیونیست و اهل آنها را ذلیل و خوار گردانی.

حاج محمود پاسخ سه شنبه 13 مرداد 1394 | 14:43

0
27

سرزمین فلسطین به نمایشگاهی برای معرفی جاهلیت مدرن و تروریسم دولتی تبدیل شده است که آمریکا و صهیونیست‌ها مروج آن هستند. ، این روزها دنیا شاهد ارتکاب جنایت «کودک سوزی» در سرزمین فلسطین به دست صهیونیست های غاصبی است که با کشتار و قتل و غارت، سرزمین مادری مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین را غصب و اشغال کرده اندکشتار بی رحمانه هزاران انسان بی گناه و حالا آتش انداختن شهرک نشینان صهیونیست به خانه مردم نشانگرخوی خشونت طلبی و جنایتکاری، وجود پلشت صهیونیست های نژاد پرست آدم کش است.

جنایت صهیونیست‌ها در سوزاندن کودک فلسطینی، مصداق تروریسم مدرن و سوغات حقوق بشر آمریکایی برای بشریت امروز بوده و پرده جدیدی از کودک کشی‌ در سرزمین‌های اشغالی توسط صهیونیست‌ها را نشان می‌دهد.این جنایت نشان داد که صهیونیست‌ها برای نیل به مقاصد شوم و شیطانی خود از هیچ جنایتی فروگذار نکرده و حتی کودک شیرخواره را نیز زنده زنده در آتش می‌سوزانند.

این جنایت هولناک نشان می دهد، صهیونیست ها برای کشتن انسان های بی گناه حتی نیازی نمی بینند که به دنبال بهانه بگردند، بلکه هر گاه فضا و فرصتی بیابند علیه مردم فلسطین دست به جنایت می زنند امروز همه دولت‌ها، سازمان‌ها و مجامع بین المللی که تاکنون در قبال جنایات رژيم صهیونیستی سکوت اختیار کرده‌اند در قبال این جنایت بزرگ مسوول هستند وقت آن رسیده است سکوت مجامع بین المللی به پایان برسد و با شکل دادن اراده‌ای جدی و مؤثر؛ تصمیم واقعی برای پایان بخشیدن به این جنایات فجیع و برچیدن بساط اشغالگری و ارتکاب ظلم و وحشی‌گری در سرزمین فلسطین اتخاذ گردد.

mahdi پاسخ چهارشنبه 14 مرداد 1394 | 17:27

0
9

وبلاگ amar373.shblog.ir نیز به این کمپین پیوسته و انزجار خود را از این رژیم غاصب اعلام می نماید.

قاسمی پاسخ جمعه 16 مرداد 1394 | 13:33

0
8

باسلام و درود برشما ! بنده ازاستان زنجان هستم وانزجار و نفرت خودم رو ازاین عمل وحشیانه و گرگ صفتانه صهیونیست اعلام میدارم.

سمیرا پاسخ پنجشنبه 29 مرداد 1394 | 00:12

0
11

جنايت اخير صهيونيست‌هاي کودک کش در سرزمين‌هاي اشغالي، و سوزاندن نوزادي 18 ماهه، به همراه خانواده‌­اش که پس از تحمل سه هفته درد و سختي مادر اين کودک نيز به شهادت رسيد بار ديگر خوي توحش صهيونيست‌هاي نژادپرست را به مردم جهان اثبات کرد.در اين ميان بي تفاوتي مجامع جهاني، به خصوص سازمان ملل، که تنها به محکوم کردن لفظي اين جنايت پرداخت، حکايت تلخ مکرري است که البته اکنون و پس از جنايات صورت گرفته در حق زنان و کودکان غزه، بحرين و يمن، ديگر براي مردم جهان، عجيب به شمار نمي‌آيد.متاسفانه مدعيان حقوق بشر به خصوص سازمان ملل متحد، اکنون مرعوب قدرت‌هاي مستکبر دنيا هستند و به همين دليل در حمايت از زنان و کودکان مظلوم دنيا اقدامي انجام نمي‌دهند.

کردستان وب نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
ایمیل *
نظر

کد امنیتی
 
   

   مـطالـب

   حمایت از ما
کردستان وب
   تبلیغات

ADS

ADS

ADS

   آمار بازدیدکنندگان