17

سنندج

 
116

سقز

 
16

قروه

 
34

بیجار

 
14

دهگلان

 
7

مریوان

 
5

سروآباد

 
1

بانه

 
23

کامیاران

 
19

دیواندره

 
شهرستان ها   

نمایش وبلاگهای بیجار نمایش وبلاگهای قروه نمایش وبلاگهای دهگلان نمایش وبلاگهای کامیاران نمایش وبلاگهای سنندج نمایش وبلاگهای سروآباد نمایش وبلاگهای مریوان نمایش وبلاگهای دیواندره نمایش وبلاگهای بانه نمایش وبلاگهای سقز
   نظرسنجی
به نظر شمااولویت اقتصادی ایران بعد از اجرای توافق کدام است؟
 

ورود سرمایه گذاری خارجی : (21 رای)

15.7%

عمل در چهارچوب اقتصاد مقاومتی : (98 رای)

73.1%

کوچک سازی دولت و تقویت بخش خصوصی : (15 رای)

11.2%
   عضویت در خبرنامه
نام :
عضویت
Loading

 


   گفتگو با وبلاگ نویسان

    آغاز به کار کمپین جهانی عشاق حضرت محمد (ص)

گروه : اجتماعی | ارسالی از : کردستان وبشنبه 27 دی 1393 | بازدید ها : 3493 | کد مطلب : 2390
Post Image

توهین آشکار مدعیان دروغین آزادی بیان و دموکراسی به رسول گرامی اسلام، دل هر انسان آزاده ای را آزرده می سازد از این رو مردم استان کردستان نیز همپا با دیگر مردم کشور عزیزمان با پیوستن به کمپین عشاق حضرت محمد (ص) ارادت خود را به این پیامبر بزرگ اسلام نشان میدهند

 

«و ما أرسلناک إلا رحمة للعالمین»/ سوره انبیاء، آیه ۱۰۷

«همانا تیره روز کسی است که از عقل و تجربه‌ای که نصیب او شده، محروم ماند، و من از آن کس که به باطل سخن گوید یا کاری را که خدا اصلاح کرده برهم زند، بیزارم. آنچه را نمی‌دانی واگذار، زیرا مردان بدکردار، با سخنانی نادرست به سوی تو خواهند شتافت.(نهج‌البلاغه- نامه 78، جواب نامه ابوموسی اشعری پیرامون حکمیت)

آزادی بیان به معنای آزادی توهین و نابود کردن میراث بشری و اصول اخلاقی نیست؛ از این رو اقدام به رنجاندن یک و نیم میلیارد نفر از جمعیت جهان، اقدامی غیرعاقلانه و ناشی از بی خردی گسترده در میان برخی طیف های رادیکال لائیک در غرب است. جسارت نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر عظیم الشأن اسلام بار دیگر نشان داد آنچه به عنوان تمدن غرب خوانده می شود در حقیقت توحش و جاهلیتی مدرن است.آنچه جاهلیت مدرن را نگران و وحشت زده ساخته این حقیقت روشن است که علی رغم همه تبلیغات و جنگ روانی و اسلام هراسی که غرب به راه انداخته است آئین رسول گرامی اسلام چون چشمه ای زلال راه خود را به سوی تشنگان معنویت و پاکی و ایمان بیش از پیش یافته است. عظمت انسان های بزرگ از برخوردشان با کودکان و آدم های کوچک مشخص می شود. انسان های بزرگ مانند پیامبرِ اسلام نه تنها نگاه رافت و محبت به انسان ها داشته اند که به حیوانات نیز از سر مِهر و شَفقت می نگریسته اندپیامبر اسلام امروز آشناترین و عزیزترین نام برای همه آزادی خواهان و حق طلبان و جویندگان معرفت و معنویت در سراسر جهان است ، نام بلند و الهام بخش حضرتش امروز در همه کشورها و ملت ها ورد زبان ها است و ارمغان الهی ایشان از معراج و ملکوت به سرعت در حال گسترش است.پيامبر گرامي اسلام(ص) به گفته خود ايشان، مظهر ذات اقدس الهي است و مبعوث شده است تا کاري بالاتر از عيساي نبي انجام دهد؛ اگر حضرت عيسي (عليه السلام) مردگان را به اذن خداوند زنده مي کرد، پيامبر گرامي اسلام مبعوث شدند تا خُلق را در افراد زنده کنند و با کمک آن گوهري که خداوند در وجود انسان به وديعه نهاده است انسان را به کمال حق تعالي برساننددرپی تکرار اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) و بی‌تفاوتی دنیای غرب به خروج از حد و مرز آزادی بیان یک کمپین جهانی به نام «عشاق محمد(ص)» راه‌اندازی شده است متن اطلاعیه بانیان این کمپین به این شرح است:والله یعصمک من الناس

اندیشه‌های عمیق اسلام توانسته انسان‌های خواب‌آلود را بیدار کند و جهان را به جبهه‌ای در برابر منافع مستکبرین و جهان‌خواران تبدیل کند و منافع آنها را تهدید کند و آنها راهی جز اسلام‌هراسی، اسلام‌ستیزی و تراشیدن اسلام دروغین برای جلوگیری از گسترش این دین مبین ندارند. یکی از راهبردهای کثیف در ذهن‌های بیمار دنیای استکبار در برابر گسترش روزافزون اسلام، تراشیدن اسلام‌های دروغین وابسته به سرویس‌های جاسوسی MI6 و CIA است.

 

این روزها قلب امت اسلامی جریحه دار است. اهانت به ساحت مقدس بهترین و متخلق ترین مخلوق عالم، دل هر انسان آزاده ای را خون کرده است. آنانی که خود با حمله به کشورهای اسلامی و ریختن خون صدها هزار تن زمینه ساز تروریسم شدند و از همین تروریسم برای مقابله با محور مقاومت بهره جستند، امروز به بهانه کشته شدن چند فرد هتاک به ساحت مقدس پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله، در کنار هم برای مقابله با تروریسم اشک تمساح می ریزند! طنز تلخ این خیمه شب بازی جایی است که قاتل کودکان غزه نیز در این میانه حامی انسانیت شده و در نمایش مضحک تروریست های به اصطلاح مخالف تروریسم، شرکت می کند.کمپین جهانی "عشاق محمد" در این میانه حرکتی است برخاسته از متن امت اسلامی در دفاع از ساحت قدسی پیامبر اعظم بعنوان سرآمد تمامی پیامبران که تلاش دارد تا در مقابل این حرکت شیطانی بایستد.

 

اروپا به سرعت در حال گرایش بیش از پیش به اسلام است و پیش‌بینی‌های متعدد حکایت از آن دارد که تا یک دهه آینده، ترکیب جمعیتی این قاره به نفع مسلمین تغییر می‌کند. این شواهد و ده‌ها سند و مدرک دیگر حاکی از آن‌ است که اسلام جای خود را در دل مردم باز کرده و هیچ‌چیز مانع پیوند دل‌های آگاه با این آیین آسمانی نیست و به قول حضرت امام(ره) «دنیا تشنه فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص) است» این نفوذ و این گرایش به طور طبیعی با امپراطوری غرب ناسازگار است و طبیعی است که آنها نیز همچون فرعون که در هراس از تولد «موسی» به کودک‌کشی روی آورده بود، به اسلام‌ستیزی و اسلام‌هراسی روی بیاورند.در هنگامه‌ای که غرب با توهین به پیامبر اسلام درپی به راه انداختن جنگ اعتقادی و نمایش چهره خشن از اسلام است چه باید بکنیم؟ آنها با امپراطوری رسانه‌ای خود سالهاست مفهوم تروریست را همچون بسیاری از مفاهیم دیگر از جایگاه حقیقی خود خارج کرده‌اند و سپس با استخدام «تروریست‌های فرهنگی»، با ظاهری شیک و آکادمیک، به جای گلوله، نفرت و کینه شلیک می‌کنند.

 

انتشار کاريکاتور از پيامبر گرامي اسلام(ص) جاهليت مدرن  وتكميل پروژه اسلام هراسي آمريكاستاقدام موهن روزنامه فرانسوی شارلی ابدو که با حمایت آمریکا،انگلیس و فرانسه همراه شده موج جدید اسلام هراسی و توطئه جدید نظام سلطه علیه یک میلیارد و نیم مسلمان در جهان است. این اقدام در حقیقت در تکمیل پازل گروه تروریستی و تکفیری داعش بوده و این گروه تروریستی و روزنامه فرانسوی دو روی یک سکه هستند. جریان سیاسی نظام سلطه حامی اصلی گروه تکفیری داعش و نیز روزنامه فرانسوی است که به دنبال تخریب وجهه مسلمانان در اذهان عمومی می باشد. این جریان سیاسی از یک سو به مقدسات مسلمانان توهین می کند و از سوی دیگر از گروهک تروریستی داعش که جنایات وحشیانه ای مرتکب شده حمایت می کند. تاسف بار تر از همه همراهی برخی روزنامه های داخلی اصلاح طلب است که از اقدام بی شرمانه روزنامه شارلی ابدو که در هفته وحدت اقدام به انتشار کاریکاتور نمود حمایت کردند. دست صهیونیسم در این قضیه روشن است و آنها برای خدشه وارد کردن به فرهنگ مسلمانان اقدام به چنین حرکاتی نموده اند.بدیهی‌ترین حق ملت ایران که در صیانت از مرزهای اسلام ناب محمدی (ص) از بذل جان خویش نیز دریغ نکرده‌اند این است که دولت اسلامی در مبارزه با بانیان ترویج «اسلام آمریکایی» کوشا باشد و از فعالیت زنجیره‌ای آنها که بارها آشکارا به مظاهر اسلام حقیقی از خاکریز رسانه حمله کرده‌اند، ممانعت به عمل آورد.

 

ما عاشق پیامبر اسلامیم و جانمان را به پیشگاه آسمانی او تقدیم می‌کنیم.ما شارلی نیستیم و از شارلی و حامیانش متنفریم. از همه کسانی که به مقدسات میلیاردها مسلمان توهین می‌کنند بیزاریم. از کسانی که کوردلانه چشم‌شان را بر روی هزاران هزار کشته توطئه‌های شوم غرب می‌بندند و بر روی خون آنها رقص مستی می‌کنند متنفریم. چگونه می‌توان مسلمان بود و از کنار توهین به ساحت مقدس «رحمت للعالمین» گذشت!؟ اصلا چگونه می‌توان انسان بود و به خود اجازه داد قلوب و احساسات دیگران را با توهین به مقدسات آنها جریحه‌دارکرد؟این روزها که غرب در سودای به راه انداختن «جنگ‌های صلیبی جدید» با نمایش ترور و گروگانگیری راه را برای تروریست‌های رسانه‌ای و اجاره‌ای‌اش باز می‌کند، میلیون‌ها مسلمان از ملیت‌ها، نژادها و مذاهب مختلف با ابراز خشم و انزجار نسبت به این اقدامات موهن، عشق خود را به پیامبر نور و رحمت ابراز می‌دارند و جانشان را به پیشگاه او تقدیم می‌کنند. آنها باور دارند، آمریکا، که پدرخوانده داعش و القاعده و طالبان و دیگر گروه‌های وحشی تکفیری است، می‌کوشد با تسلیح و تجهیز آنها و با اجرای سناریوهای گوناگون، چهره نورانی اسلام را در برابر چشمان مشتاق حقیقت در جهان مخدوش کند.

این تخیل و توهم محض است که اگر ضعف نشان دهید به شما رحم می‌کنند یا حتی برای پیشرفت به شما کمک می‌کنند. امام وقتی حکم سلمان رشدی را صادر کردند فرمودند عده‌ای به من می‌گویند واکنش شما تند بود و بهتر است توهین به رسول الله را نادیده بگیرم تا اقتصاد ما بهتر شود و امام اینگونه پاسخ داده بودند که اقتصاد شما هم بهتر نخواهد شد چرا که اگر الان کوتاه می‌آیند به دلیل این است که از شما می‌ترسند.اما اگر کوتاه بیایید از شما نخواهند ترسید و بر شما ترحم نخواهند کرد و جوری شما را زمین می‌زنند که عبرت دیگران شود.لازم بذکر است که کمپین عشاق محمد(ص) ، با استقبال گسترده فعالان مجازی مسلمان در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و ... با استقبال گسترده مسلمانان جهان روبرو شده است،در این کمپین مسلمانان جهان ضمن اعلام اینکه هرگونه اقدام تروریستی علیه شهروندان بیگناه را محکوم میکنند از هرگونه توهین و اقدام موهن علیه پیامبر اسلام نیز اعلام برائت میکنند.گفتنی است در کمپین حمایت از پیامبر اکرم، مسلمانان جهان اقدامات توهین آمیز مجله شارلی ابدو را برابر با اقدامات تکفیری ها دانسته و هر دو این عمل را اقدامی تروریستی میدانند.خواهشمند است عاشقان پیامبر اخلاق با انتشار طرح های گرافیکی خلاقانه مانند کلنا محمد(ص)، ما محمد(ص) را دوست داریم، " من محمد هستم"، عشاق محمد(ص) و .. انزجار و نفرت خود را اقدامت توهین آمیز مجله شارلی ابدو و حمایت های کشورهای غربی از این عمل ناپسندیده(هنر شیطانی) را اعلام کنند.

درود بر تو ای شریف ترین همه ی انسان ها. ای پیروز میدان صداقت و راستی. ای که برق نگاهت ظلمات جاهلیت جدید را خواهد شکافت. تو از خود، وحی و حقیقتی به جا گذاشته ای که عظمت نامت را نگاه خواهد داشت. امروز، اخلاق و « جمال چهره ی تو حُجت موجّه ماست» و فردا و دوران های آینده آوازه ی تو را و ترانه ی معصومیّت کودکانه ات را خواهند شنید.

در حال تکمیل......

مطالب مرتبط:

فطرت پاک محمدی(ص)

به‌کمپین‌عشاق محمد(ص) بپیوندید

طرح‌های گرافیکی عشاق محمد(ص)

تعبیرخواب شارلی ابدو برای مسلمانان

اسلام ناب، استخواني در گلوي استکبار

جهالت مدرن غربی هادربرابر پیامبر جهانی

هنر شیطانی غرب ورفتار رحمانی پیامبر رحمت

هیچ قدرتی نمی تواند نور اسلام را خاموش کند

هنر شیطانی ابوجهل های زمان از یوسف خداوند

شارلی ابدو خیمه شب بازی غرب علیه جهان اسلام

بیانیه جنبش لبیک یا رسول الله/جبهه وبلاگی غدیر

شارلی ابدو بار دیگر به ساحت پیامبر(ص) اهانت کرد

شهروندان سقزی به کمپین عشاق محمد(ص) پیوستند

واکنش مردم دیار گروس نسبت به هتک حرمت پیامبر اکرم(ص)

ارادت مردم شهرستان قروه  در پاسخ به کمپین وپیامبر خوبی ها

اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) اوج حقارت دشمنان اسلام بود

بيانيه علما و روحانیون مریوان در اعتراض به اقدام توهين آميز مجله شارلي ابدو

واکنش مسئولین و نماینده مردم سروآباد به اهانت غربی ها به پیامبر اسلام (ص)

اشتراک گذاری این مطلب :

نظرات :

محسن پاسخ شنبه 27 دی 1393 | 19:40

6
26

یا محمدا میدانم مطمئنم که هیچ نیازی به این نوشته ها وکمپین هانداری ولی باز هم دلمان نیامد ساکت بنشینیم، به امیدرسوایشان.آمین

فدایی

0
22
دوشنبه 29 دی 1393 | 11:41

سلام
جوانی از تبار تات های سرافراز خطه بویین زهرای استان قزوین هستم و خوشحال هستم که کمپین جهانی عشاق محمد راه اندازی شده است

مجید حسن بیگی پاسخ یکشنبه 28 دی 1393 | 11:36

0
16

با سلام
لطفا از مطالب سایت سراب خبر استفاده کنید
اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) اوج حقارت دشمنان اسلام بود

عرفانی پاسخ یکشنبه 28 دی 1393 | 11:50

1
20

حادثه تروریستی در دفتر یک نشریه فرانسوی که به مسلمانان(داعش داعیه اسلام دارد) نسبت داده شد بهانه ای شد تا غربی ها، بار دیگر به مقدسات اسلامی توهین کنند.غربی ها با بهره برداری از این حادثه چهره ای خشن از اسلام را تبلیغ می کنند و از طرف دیگر با توهین به پیامبر گرامی اسلام قصد دارند از اسلام تقدس زدایی کنند.
اگرچه از کلمه ترور برای نشان قتل های سیاسی و غیره استفاده می شود اما می توان از این کلمه در حیطه های دیگر نیز استفاده کرد.شاید تا کنون عبارت "ترور شخصیت" به گوشتان خورده باشد.
این اولین باری نیست که مدعیان آزادی بیان، دموکراسی و مدرنیته به پیامبر اکرم(ص) توهین می کنند.ظاهرا یکی از نشانه های مدرن شدن در جوامع اروپایی و غربی جسارت و توهین به هر مقدساتی است.مجله "شارلی ابدو" سابقه توهین به حضرت مسیح را نیز در کارنامه خود دارد.
سوابق این مجله نشان دهنده آن است که گردانندگان این مجله برای توهین به هر کسی هیچ ابایی نداشته و ندارند و این را حتی نشانه آزادی بیان می دانند.
توهین به پیامبر گرامی اسلام در چند سال گذشته با واکنش مسلمانان جهان روبرو بوده است اما این با با انتشار کاریکاتوری از سرکرده داعش، این گروهک تروریستی اقدام به ترور چند روزنامه نگار در فرانسه کرد.
تفاوت این واکنش با واکنش های قبلی چیست؟
کاریکاتورهای قبلی توهین به مقدسات اسلام و پیامبر گرامی اسلام بود و واکنش های سراسری مسلمانان جهان را در پی داشت.مسلمانان سراسر جهان با تظاهرات و ابراز ارادت خود به پیامبر گرامی اسلام اعتراض خود را نشان دادند.
اما این بار تصویری از سرکرده یک گروهک تروریستی منتشر می شود که واکنش تروریست ها را در بر دارد و با ترور چند روزنامه نگار در فرانسه این اعتراض نشان داده میشود.
در مورد اول مقدسات اسلام مورد هجمه قرار گرفته بود و در مورد دوم یک تروریست.اما چرا رسانه های غربی می خواهند این دو مورد را به یکدیگر ارتباط دهند.
ترس غربی ها از رشد اسلام گرایی در اروپا
باید گفت که گروهک تروریستی داعش با حمایت کشورهای غربی از جمله فرانسه و سازمان جاسوسی موساد و سیا تشکیل شده است و در اقدامات خود دست به هر جنایتی می زنند.آنها ماموریت دارند تا با ایجاد نا امنی در کشورهای اسلامی چهره ای خشن از اسلام نشان دهند و در این راه از هیچ جنایتی دریغ نمی کنند.
آمارها نشان میدهد تا 50 سال آینده جمعیت عمده اروپا مسلمان خواهند بود.طبیعتا غربی ها و به خصوص رژیم صهیونیستی چنین وضعیتی را بر نخواهند تابید.
زمانی که فعالیت های تروریستی داعش و النصره در عراق و سوریه آغاز شد، تعدادی از مسلمانان اروپا نیز از کشورهای فرانسه، انگلیس و ... به این گروهک پیوستند که البته در بسیاری از موارد این تحرکات به ترغیب دول اروپایی به خصوص فرانسه انجام شد، یعنی امکانات پیوستن مسلمانان اروپا به گروهک های تروریستی فراهم شد.
با این عمل، هم مسلمانان کشورهای اسلامی کشته می شوند و هم مسلمانانی که در کشورهای اروپایی زندگی میکنند.در واقع از یک طرف این، پروژه ای بود که اروپا را از مسلمانان خالی کنند و از طرف دیگر با نشان دادن جنایات و وحشی گری های گروه های افراطی چهره ای خشن و خطرناک از اسلام نشان دهند تا موج گرایش اروپاییان به اسلام گرفته شود.
در پشت این قضایا سازمان جاسوسی موساد یکی از گردانندگان اصلی این وقایع به شمار می رود.آنها حتی با درگیر کردن ترکیه(بازمانده آخرین امپراطوری مسلمانان)، این کشور را به پناه گاه تروریست ها تبدیل کردند.به هر صورت تمامی اتفاقاتی که در اروپا، عراق و سوریه رخ می دهد به نفع رژیم صهیونیستی است.
ترور شخصیت در برابر ترور شخص
بعد از حادثه تروریستی که روزنامه نگاران فرانسوی کشته شدند، موج اعتراضات و محکومیت این اقدام از آمریکا تا اروپا شکل گرفت و حتی کشورهای حامی تروریست و رژیم صهیونیستی(با پرونده مشخص) این جنایت را محکوم کردند.
این جنایت به مسلمانان نسبت داده شد در صورتی که به دست گروهکی صورت گرفت که توسط سازمان های سیا، موساد و اینتلجنت سرویس شکل گرفته است.
حادثه تروریستی فرانسه بهانه ای شد تا اروپای مدرن و آزاد برای چندمین بار دست به توهین به حضرت محمد(ص) بزند.مجله ای که تیراژ آن از شصت هزار تجاوز نمی کرد این با با کاریکاتوری از پیامبر گرامی اسلام با 5 میلیون نسخه روانه بازار شد.
نتیجه این اقدام چه خواهد شد؟
با این عمل بار دیگر احساسات مسلمانان جهان جریحه دار شده و دست به اعتراض خواهند زد.از طرفی دیگر ممکن است گروهک های تروریستی که مدعی اسلام و اسلام گرایی هستند دست به اقدامات تروریستی بزنند.با این اوصاف غربی ها خواهند توانست اعتراضات مسلمانان را به اقدامات تروریستی گروهک های افراطی گره بزنند.
در این بین 12 نفر روزنامه نگار و کاریکاتوریست کشته شدند که البته شاید طعمه بزرگی نباشد تا عوامل پشت پرده بتوانند بهره برداری های خود را از این حادثه برداشت کنند.
در اینجا هدف فقط تخریب چهره ی اسلام و جلوگیری از مسلمان شدن اروپا است؛ حال اگر چند روزنامه نگار یا مردم عادی کشته شوند، غربی ها چیز زیادی را از دست نداده اند.
عرفانی

زهرا پاسخ یکشنبه 28 دی 1393 | 21:40

0
41

جان ناقابلم فدای تو یا رسول الله
این قرن قرن محمد(ص) است.

Saman پاسخ دوشنبه 29 دی 1393 | 07:09

0
31

درود خدا بر پیامبر اکرم (ص)
توهین کنندگان جاهلان دشمن اسلام هستن، خدا لعنتشان کند

فرهنگ پاسخ دوشنبه 29 دی 1393 | 10:52

0
24

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

مجید حسن بیگی پاسخ دوشنبه 29 دی 1393 | 11:46

0
18

اللهم صل علی محمد و آل محمد و اعجل فرجهم

باقری پاسخ دوشنبه 29 دی 1393 | 15:39

0
34

سلام تشکیل این تشکل مجازی بسیار مفید ولازم خصوصا در شرایط کنونی است .دست خداوند همراهتان

گل ياس پاسخ دوشنبه 29 دی 1393 | 15:48

0
32

يا رسول الله عاشقانه بر گل محمدي بوسه مي زنم و مگويم اي محمد اي رسول مهرباني پدرومادر ,همسر,فرزندوخودم به فداي تو

ابوبکر پاسخ دوشنبه 29 دی 1393 | 16:19

0
22

یا رسوالله عاشقتیم.
خدا نابود کند این بوف ها کو را
به امید بیداری مسلمانان.
چاره کارفقط بیداری مسلمانان و بالا بردن علم و دانش خود نسبت به پیامبر اعظم است.
این توهین ها نشانه ضعف آن هاست ، آن ها از اسلام می ترسند و هر بار حیله ای به کار می بندند، یک بار طالبان، یک بار بنلادن، یک بار بوکوحرام، یه بار داعش و ... ولی بداندد درخت اسلام با این بادها نمی لرزد و دیر یا زود نابود خواهند شد چون وعده الهی است. و این بار اسلام از غرب طلوع خواهد کرد به امید آن روز و تشکر از شما عزیزان

faeze پاسخ دوشنبه 29 دی 1393 | 17:46

0
35

اللهم صل علی محمد و آل محمد و اعجل فرجهم

زانست پاسخ دوشنبه 29 دی 1393 | 20:59

0
14

دانشجویان فرهنگیان شهید مدرس کُردستان توهین به پیامبر(ٍص) را محکوم کردند
لطفا ما را لینک فرمائید..
http://zanest2015.blogfa.com.

پاسخ مدیریت :
سلام وعرض ادب
خواهشمند است از طریق لینک ثبت نام نسبت به ثبت وبلاگ ارزشمندتان اقدام نمائید
با سپاس وآرزوی توفیق

سعادتی پاسخ دوشنبه 29 دی 1393 | 22:32

0
22

سلام تمام انس و جان بر نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)
اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) اوج حقارت دشمنان اسلام بود

غلام محمد پاسخ دوشنبه 29 دی 1393 | 22:35

0
26

ماه فرو ماند از جمال محمد سرو نباشد به اعتدال محمدقدر فلك را كمالو منزلتي نيست در نظر قدر با كمال محمد. سراپاي وجود مان عشق به توست محمد جان ما كمتر از انيم قدر تو بشماريم ولي تا اخرين نفس نام تو بر زبان ماست عشق به تو واهل بيت تو در قلب ما است به كوري دشمنانت ميگويم اللهم صل علي محمد و ال محمد واعجل فرجهم

محمد جواد پاسخ دوشنبه 29 دی 1393 | 22:41

0
32

با زبان كودكيم ميگويم دوست دارم يا محمد كودكي از خطه ايران زمين

ناشناس پاسخ سه شنبه 30 دی 1393 | 08:42

30
8

خیلی از اخبار عقبید..سایت هم زدن براش شما هنوز اخبارتون مال یه ماه قبله...عیبه آپدیت کنید هر روز

پاسخ مدیریت :
سلام وعرض ادب
اگر توجه کنیم تاریخ مطلب 27 دی ماه هستش یعنی شما می گین شارلی ابدو در 27 آذر ماه این اقدام توهین امیز رو مرتکب شده؟

محمد

0
31
سه شنبه 30 دی 1393 | 09:55

تا اونجا که من یادم میاد 24 دی ماه بود که شارلی ابدو این عمل غیر انسانی رو مرتکب شد وسایتی که جناب ناشناس فرمودند ایجاد شده یکی دوروز پیش بود بهر حال بعضی ها یه حرف هائی رو میزنند (یا از روی ندانم کاری یا .... خدا می داند)دیگه بقول رهبرمون آدم که نبایستی جواب هر چیزی رو بده وبعضی وقتها سکوت بهترین جواب هستش

سقزکورد پاسخ سه شنبه 30 دی 1393 | 13:20

0
30

محمد راه رسیدن به خداست.

محمد ای شافع دین من.
همه ی مسلمانان عاشق رخسار تو ان.

علی پاسخ سه شنبه 30 دی 1393 | 14:10

0
26

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد
به نظرم از آنجا که مولی رسول الله بالا ترین فرد عالم هستی هستند خداوند می‌خواهد به وسیله دشمنان آن حضرت مظلومیت و محبوبیت این درّ گرانبهای هستی را به غیر مسلمانان بشناساند و فطرت‌های غبار گرفته علمیان را جهت نیل به بالاترین هدف هستی بیدار نماید و زمینه رسیدن منجی عالم فراهم گردد ان‌شاالله تبارک و تعالی.
حال وظیفه ما این است که در این برهه حساس نسبت به نائب عامش وفادار بوده و گوش‌های خود را به دهان مبارکش سپاریم و فرامین کاملا الهی او را سرلوحه کار خود قرار دهیم تا این زمینه‌سازی تسریع یابد و ما نیز در این مهمترین رویداد تاریخ بشریت که از آدم تا خاتم به آن نوید داده شده، نقشی داشته باشیم ان‌شاالله تبارک و تعالی

گروه ویژه امنیت ملی پاسخ سه شنبه 30 دی 1393 | 22:05

0
32

باسلام
" گروه ویژه امنیت ملی " این اقدام بی شرمانه را محکوم نموده و از کمپین شما نیز حمایت می کند.

پیروز باشید

#من_عاشق_محمدم

پاسخ مدیریت :
سلام وسپاس از شما
سعادتمند باشید
ارادتمند
کردستان وب

سمیرا پاسخ چهارشنبه 1 بهمن 1393 | 15:33

0
25

من از همه مسلمانان جهان می خواهم که ارادت خود را با دادن یک پیام در یکی از این وبلاگها نشان دهتد.

سرباز ولایت پاسخ چهارشنبه 1 بهمن 1393 | 22:19

0
20

لبیک یا رسول الله

علی اکبر پاسخ پنجشنبه 2 بهمن 1393 | 00:07

0
16

To tell the West:
I love the prophet Moses
I love the Prophet Jesus
I love the Prophet Mohammed
Yes! The teachings of the religion of Muhammad, the Prophet of Islam.

ابراهیم پاسخ پنجشنبه 2 بهمن 1393 | 09:58

0
27

ما به شکست نفرت پراکنی در مقابل عشق ایمان داریم انکار عشق ماشعله عشقت را چنان شعله ور تر کرد و وجودمان چنان در عشق یار سوخت که جز خاکستری از ما نماندو حالا قرار گذاشتم خاکستر کوی یار باشیم و هر لحظه به هر نسیمی که به وزش در آیددر هوای یار معلق شویم و در هوای عشق به پرواز در آییم.کدام منشور آزادی اجازه انکار عشق را صادر کرده؟ و کدام بیانیه حقوق بشر اجازه تحریک و تجاوز به حقوق یک میلیارد انسان را می دهد من گواهی می دهم حتی آزادی هم در مقابل عشقم شکست خواهد خورد. بگذار دنیایی به تماشای عشق ما بنشیند و بداند ما معشوقی داریم که هزار و چهارصد سال است نسل اندر نسل در این عشق مقدسش سوختیم.پیامبراآزادی با تمام بزرگیش در مقابل اسمت چقدر حقیر است .

مهدی واعظی پاسخ پنجشنبه 2 بهمن 1393 | 16:11

0
22

سلام بر پیامبر مهربانی ها و خوبی ها و لعنت خدا بر جاهلان و ابولهبان زمان که طاقت سربلندی نام پیامبر رحمت حضرت محمد(ص) و سرافرازی دین مبین اسلام و وحدت مسلمانان جهان را بر نمی تابند و دهان و قلم خویش را به یاوه گویی و استهزاء آلوده می کنند.
جان ناقابل من فدای پیامبر مهربانی ها
مهدی واعظی - استان آذربایجان شرقی - شهرسنان هریس

سامان پاسخ شنبه 4 بهمن 1393 | 13:43

0
19

من عاشق محمدم...

کاظم کاظمی پاسخ شنبه 4 بهمن 1393 | 23:57

0
16

من عاشق پیامبر خوبیها محمد مصطفی صلوات الله علیه واله هستم .

کاظمی وسرباز وطن پاسخ یکشنبه 5 بهمن 1393 | 00:15

0
17

من عاشق محمدم
با تشکرازشماعزیزان قلم به دست وزحمت کش درعرصه فضای مجازی و در خط مقدم که امروز ودراین برهه از دوران باعنایت به فرمایشات رهبری ،به تکلیف خود عمل کرده ،وبصیرانه ،ومقتدرانه توطئه های دشمنان اسلام ومسلمین راخنثی میکنید.آفرین برشما غیور مردان اجرتان باخدا،
آذربایجان شرقی ،شهرستان بناب ،خانه برق جدید، کافی نت کاظمی

پاسخ مدیریت :
سپاس ازاظهار لطف شما برادر کاظمی بزرگوار
موفقیت وسعادتمندی را برای شما آرزومندیم
ارادتمند
کردستان وب

یاس پاسخ دوشنبه 6 بهمن 1393 | 10:14

0
15

من عاشق محمدم

ناشناس پاسخ چهارشنبه 22 بهمن 1393 | 18:55

10
1

خبرت که ماله یه قرن پیشه...راهپیمایی اینارم که نذاشتی...متاسفم براتون

پاسخ مدیریت :
خدا شانس بده
:)

کردستان وب نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
ایمیل *
نظر

کد امنیتی
 
   

   مـطالـب

   حمایت از ما
کردستان وب
   تبلیغات

ADS

ADS

ADS

   آمار بازدیدکنندگان