17

سنندج

 
116

سقز

 
16

قروه

 
34

بیجار

 
14

دهگلان

 
7

مریوان

 
5

سروآباد

 
1

بانه

 
23

کامیاران

 
19

دیواندره

 
شهرستان ها   

نمایش وبلاگهای بیجار نمایش وبلاگهای قروه نمایش وبلاگهای دهگلان نمایش وبلاگهای کامیاران نمایش وبلاگهای سنندج نمایش وبلاگهای سروآباد نمایش وبلاگهای مریوان نمایش وبلاگهای دیواندره نمایش وبلاگهای بانه نمایش وبلاگهای سقز
   نظرسنجی
به نظر شمااولویت اقتصادی ایران بعد از اجرای توافق کدام است؟
 

ورود سرمایه گذاری خارجی : (21 رای)

15.7%

عمل در چهارچوب اقتصاد مقاومتی : (98 رای)

73.1%

کوچک سازی دولت و تقویت بخش خصوصی : (15 رای)

11.2%
   عضویت در خبرنامه
نام :
عضویت
Loading

 


   گفتگو با وبلاگ نویسان

   درباره ما

استفاده از دنیای مجازی و فضای سایبر یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است، به طوری که می‌توان گفت در این رابطه یک جبر تاریخی به وجود آمده است یعنی ما مجبوریم تا بسیاری از نیازهای خود را از این طریق تأمین کنیم.در حقیقت فضای مجازی چاقوی دولبه‌ای است که از آن می‌توان هم در جهت توسعه و تبادل اطلاعات مفید  استفاده کرد و در کنار اینها هم عده‌ای از آن به عنوان بستر و ابزاری در جهت ضربه زدن به منافع حیاتی دیگران استفاده می‌کنند. ، بنابراین همان طور که در دنیای واقعی می‌بایست به منظور آمادگی دفاعی در مقابل تهاجم دشمن سازمانی منسجم را به عنوان ارتش تشکیل دهیم تا بتوانیم در مقابل تهاجم دشمن ایستادگی کرده و پاسخ مناسب را بدهیم، در فضای مجازی هم بایستی سازوکاری را به منظور مقابله با تهدیدات احتمالی در نظر بگیریم.

با گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی ایران در جهان، دشمنان تمام امکانات خود را تجهیز کرده است تا درنبردی پرچم اسلام ناب محمدی را ناپدید کنند.یکی ازابزارهای بسیار مهم در این جنگ، "فضای سایبر" است که بخش عمده‌ای از این فضای به بخش وبلاگی تعلق دارد. با وجود شبکه های اجتماعی در تمام کشورهای دنیا، سرویس های وبلاگی از بیشترین مخاطب برخوردار هستند و این مسئله اهمیت و توجه به این بخش را می‌رساند.مشکل اصلی آن است که به  علت تعدد بسیار وبلاگ ها، مطرح شدن و گفتمان سازی توسط وبلاگ نویس ها  دشوار است و خلاء مرجعی برای وبلاگ نویسان به شدن احساس می‌شود.دنیا  به سمت فضای مجازی در حال حرکت است امروز فضای مجازی، مرزهای فیزیکی را درهم نوردیده و جغرافیا کم رنگ تر شده است؛ چراکه در این فضا به راحتی می توانیم به دیگر نقاط دنیا دسترسی داشته و تبادل ارتباطات و اطلاعات کنیم.  امروزه یک فرد، یک اتاق، یک سازمان کوچک و حتی یک کانون فرهنکی می تواند جریان ساز اجتماعی باشد.

وبلاگ و وبلاگ‌نویسی یک پدیده‌ی ساده و بسیط نیست. وبلاگ هم مانند همه‌ی ابزارهایی که با انسان پیوند خورده، پیچیدگی‌های انسانی به خود گرفته است، و روز به روز هم پیچیدگی‌هایش بیشتر می‌شود.این رسانه در اولین روزهای تولدش، تنها یک تکنولوژی بود که برای استفاده، نیاز به اندکی اطلاعات فنی داشت و اندکی هم انگیزه برای نوشتن. و هر چه گذشته است در عین حفظ شاخصه‌های ذاتی‌اش روز به روز به شخصیت انسان نزدیک‌تر شده است. درست‌تر البته این است که بگوییم انسان وجوه شخصیتی خود را به وبلاگ انتقال داده است. وبلاگ‌نویسی هنر سختی است؛ هنری که روز به روز بیشتر به زندگی معمولی ما شبیه می‌شود. انگار چاره‌ای نیست از اینکه بپذیریم دنیای مجازی جای خوبی برای فرار از زندگی حقیقی نیست؛ چرا که انسان –شاید حتی ناخودآگاه- ابزارهای دیجیتال را هم با قانون‌های انسانی بازسازی می‌کند.در خصوص چگونگي شبکه سازي در فضاي حقيقي بايد بسيار هوشمندانه عمل کرد. بايد تمامي مظاهر اختلاف را کنار گذاشت تا يکپارچگي ظاهر شود. در خصوص فضاي مجازي نيز اين مسئله صادق است اگر وحدت شيعه و سني چه در فضاي مجازي و چه فضاي اجتماعي به صورتي هوشمندانه و آگاهانه صورت گيرد، جهان اسلام از اين موهبت بزرگ، يعني اتحاد پيروان دين مبين اسلام بهره مند خواهد شد. اتحاد ملت اسلامي با يکديگر همواره مورد تاکيد امام راحل(ره) و مقام معظم رهبري بوده است.

سایت “کردستان وب” همگام با دیگر سایت های وبلاگی استان ها در سراسر کشور،با استمداد از ذات حق تعالی و با اعتقاد راسخ به تقدس جایگاه قلم؛به منظور حمایت و پشتیبانی از وبلاگ های جنگ نرم در عرصه فضای مجازی راه اندازی وپا به عرصه فعالیت گذاشت. فعالیت این سایت به طور ویژه در زمینه پوشش مطالب وبلاگ های استان کردستان و نیز دیگر وبلاگ های کشوری حول رویدادهای روز جامعه در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی در راستای نیاز و اقناع افکارعمومی می باشد تا بتواند بر طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری امام خامنه ای به صورت شبکه ای در فضای سایبر حضور یافته، و با کار گروهی قدرت تأثیر گذاری بیشتری در این عرصه مهم از جنگ نرم یعنی محیط اینترنت داشته باشد.

سایت "کردستان وب"با لطف خدا و عنایت امام زمان(عج) در شهریور سال92 با دو هدف، شناسایی نخبگان وبلاگ نویس سطج استان کردستان و گسترش مطالب آنان در فضای مجازی فعالیت خود را آغاز کرد.این سایت در نظر دارد که به عنوان بانک جامعی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان استان را انعکاس دهد تابه نوعی تریبونی باشد برای وبلاگ نویسانی که حرف هایشان گاهی در میان غول های پوشالی رسانه ها و دعوای حزبی سایت ها گم می‌شود.هم اکنون بسیاری از سایت های خبری مطرح کشور، قسمت وبلاگستان سایت خود را از مطالب ویادداشت های کردستان وب استفاده می‌کنند که این امر گامی مثبت در احقاق هدف گذاری  این سایت می‌باشد.به عنوان وجدان بیدار جامعه،  ضمن حفظ منافع ملی و رعایت ارزشهای اسلامی در تولید و انعکاس مطالب وبلاگها؛تلاش خواهیم کرد با استفاده ازنیروهای مجرب در حوزه رسانه، صداقت و امانت داری قربانی سرعت و دقت در فرآیند اطلاع رسانی نشود لذا دست همه علاقه مندان، کار‌شناسان و متخصصان را به گرمی می‌فشاریم.

همچنین لازم بذکر است که بالطف وعنایت خداوندمتعال و با توجه به گسترش شبکه‌ی مخاطبان و در پی درخواست‌های کاربران و به حول و قوه الهی ، به منظور تکریم و ارج نهادن به پیشنهادات، انتقادات و همچنین فراهم کردن زمینه برای مشارکت وبلاگ نویسان در مدیریت شبکه وبلاگی، سامانه پیامکی کردستان وب به شماره 30007924004650 راه اندازی گردیددوستان وبلاگ نویس وتمامی فعالان فضای مجازی از این پس می‌توانندهرگونه نظرات خود را در هر زمان از شبانه روز با پیامک به شماره مذکور ارسال نمایند تا در دستور کار  قرار گیرد.

این سامانه  هم‌اکنون با شرایط زیر در اختیار عموم مخاطبان قرار می‌گیرد:

1. محتوای پیامک‌ها شامل موارد؛اطلاع‌رسانی سریع آخرین مطالب سایت وپیامک های مناسبتی می باشد.

2. علاقه‌مندان می‌توانند با پرکردن فرم خبرنامه پیامکی عضو این سامانه شوند.

*لازم به ذکر است که عضویت در این سامانه کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت وفعالسازی آن بدینگونه خواهد بود که شما بعداز دریافت کد پنج رقمی ووارد کردن آن در کادر مربوطه(داخل سایت) اقدام به ثبت نام در قسمت خبرنامه پیامکی می نمائید.

سامانه پیامیکی تا اطلاع ثانوی خارج از خدمات رسانی می باشد

   مـطالـب

   حمایت از ما
کردستان وب
   تبلیغات

ADS

ADS

ADS

   آمار بازدیدکنندگان